Scroll Top

WCZASY / PÓŁKOLONIE

Szanowni Państwo,
jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia letnich obozów wg planu i harmonogramu, jaki znajduje się na naszej stronie www.tour.swimtest.pl
Zapraszamy również do zapoznania się z naszym katalogiem – do pobrania tutaj.

Na chwilę obecną naszym kluczowym zadaniem na sezon letni jest realizacja obozów LATO 2020, w związku z tym ZAPISY NA OBOZY LETNIE TRWAJĄ.

Poza obozami, chcemy zaprosić Państwa na WCZASY RODZINNE połączone z PÓŁKOLONIĄ HYBRYDOWĄ lub WCZASY RODZINNE– odbywające się w miejscach, w których planowane były obozy:
11.07. – 19.07.2020 r. Kids & Juniors Camp Kąty Rybackie
05.08. – 14.08.2020 r. Kids & Juniors Camp Janów Lubelski
14.08. – 23.08.2020 r. Kids & Juniors Camp Janów Lubelski

Wczasy rodzinne połączone z półkolonią hybrydową miałyby charakter pobytu rodzica/rodziców z dziećmi w naszych ośrodkach letnich, podczas których będziemy realizować program dla dzieci i młodzieży. Program ten oparty będzie na zajęciach w zakresie sportów przestrzennych na wolnym powietrzu.
WCZASY RODZINNE będą umożliwiały skorzystanie z noclegu oraz wyżywienia w miejscach, w których zaplanowane są obozy w podanych powyżej terminach.

O rezerwacji miejsc będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Ceny wczasów rodzinnych połączonych z półkolonią hybrydową lub wczasów rodzinnych zostaną skalkulowane indywidualnie.
Na chwilę obecną zachęcamy do:

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji na obozy www.tour.swimtest.pl , ewentualnie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wybrania odpowiedniego dla Państwa wariantu w formularzu z planu wczasów.

 

 

 

 

 

Zapisz się

17%

Dane uczestnika 1

Dane uczestnika 2

Dane uczestnika 3

Dane uczestnika 4

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test