SEKCJA PŁYWACKA

Do tej pory zdobyliśmy w sumie:

154 złotych

148 srebrnych

128 brązowych

191
WYJAZD SZKOLENIOWY DLA SEKCJI PŁYWACKIEJ 3-4.10.2020
P1430888
WYJAZD SZKOLENIOWY DLA SEKCJI PŁYWACKIEJ 28-29.03.2020
10-6.jpg
Wyjazd szkoleniowy dla sekcji pływackiej 16-17.11.2019.
pływanie
Kolejny pracowity weekend za nami!
pływanie
XVII Festyn Pływacki

GRUPY TRENINGOWE:
Poniżej zamieszczamy opis grup treningowych. Chcąc uczestniczyć w zajęciach danej grupy, członek Sekcji powinien posiadać określone umiejętności pływackie:

Grupy młodsze:
Grupa 1 – Dziecko potrafi pływać stylem grzbietowym oraz dowolnym (kraulem). Równocześnie wprowadzana jest praca nóg do delfina.
Grupa 2 – Dziecko potrafi pływać stylem grzbietowym, kraulem oraz stylem motylkowym, uczy się stylu klasycznego.

Grupy starsze:
Grupa 3 – Dziecko potrafi pływać wszystkimi stylami. Uczy się nawrotów sportowych.
Grupa 4 – Dziecko pływa wszystkimi stylami, doskonali technikę nawrotów sportowych.
Grupa 5 – Dziecko pływa wszystkimi stylami, potrafi również wykonać nawroty pływackie. Jego umiejętności pływackie pozwalają na znoszenie obciążeń treningowych o średniej intensywności.

Poziom 0-1
Trener: ANGELIKA WEJNER

AWF Kraków

poniedziałek 45 min oraz środa 45 min

 

Poziom 1
Trener: TOMASZ RODECKI

AWF Kraków

poniedziałek 60 min oraz środa 60 min

 

Poziom 2
Trener:
 MIKOŁAJ PACH

SMS Grochowska
wtorek 90 min oraz czwartek 90 min

 

Poziom 3
Trener: OLAF ROZWADOWSKI

SMS Grochowska
środa 90 min, piątek 90 min oraz niedziela 90 min

 

Poziom 4
Trener: SONIA KOWAL

AWF Kraków

poniedziałek 90 min oraz środa 90 min

SMS Grochowska

piątek 90 min oraz niedziela 90 min

 

Poziom 5
Trener: BARBARA CZAJA

AWF Kraków

Poniedziałek 90 min oraz Środa 90 min

SMS Grochowska
piątek 90 min oraz niedziela 90 min

Miesiąc Wydarzenia 2018/2019
wrzesień Sprawdzian kontrolny

Wideoanaliza w trakcie treningu

Pływacki test Coopera

październik Akcja „rozgrzewamy się na lądzie”

Wyjazd szkoleniowy do Proszówek

listopad Festyn pływacki Swim Test

Wideoanaliza w trakcie treningu

grudzień Akcja „skok pływacki”
styczeń Obóz pływacki w Proszówkach
luty Akcja „Trening lądowy w domu”

Wideoanaliza w trakcie treningu (film dla rodziców)

marzec Wyjazd szkoleniowy do Proszówek

Zawody pływackie w Proszówkach

kwiecień Test Coopera

Wideoanaliza w trakcie treningu

maj Zawody pływackie w Skawinie
czerwiec Akcja „ Młody Ratownik” – elementy ratownictwa wodnego

Uroczyste zakończenie sezonu Sekcji Pływackiej

lipiec Trening indywidualny
sierpień Obóz pływacki wprowadzający w sezon 2019/2020:

DZIECI MŁODSZE – Kids & Juniors Camp w Janowie Lubelskim 14-23.08.2019

DZIECI STARSZE – Juniors & Youth Camp we Władysławowie 17-26.08.2019

Harmonogram Sekcji SWIM TEST na rok 2020/ 2021
WRZESIEŃ:
• Sprawdzian pływacki kontrolny 25m poznanymi technikami 21-27.09.2020
• Videoanaliza podczas treningu

PAŹDZIERNIK:
• Start kontrolny – udział w zawodach pływackich *
• Wyjazd szkoleniowy 03-04.10.2020r. – Proszówki *
• Akcja „Trenuję w domu”
LISTOPAD:
• Akcja „skok pływacki” dla grup 1,2,3
• Festyn Pływacki SWIM TEST *
GRUDZIEŃ:
• Wyjazd na zawody *
• Mikołajkowe sztafety z trenerami
STYCZEŃ/ LUTY:
• Pływacki test Coopera
• Ocena skoku startowego w strefie startowej
• Sprawdzian na 25m poznanymi technikami
• Videoanaliza podczas treningu

MARZEC:
• Wyjazd szkoleniowy na basen 50m *
• Zawody Szukamy Młodych Talentów SWIM TEST
KWIECIEŃ:
• Zawody pływackie w Skawinie
• Test kontrolny pracy Kończyn dolnych i górnych
• Akcja „mój własny styl pływacki” forma zabawowa
MAJ:
• Mistrzostwa Korespondencyjne SWIM TEST
• Pływacki test Coopera
• Sprawdzian kontrolny na 25m poznanymi technikami + 100m stylem zmiennym

CZERWIEC:
• Zawody Szkółek Pływackich – Kurdwanów
• Sztafety na Dzień Dziecka
• Mistrzostwa Swim Testu w piłce wodnej
• Akcja „Młody ratownik” – elementy ratownictwa wodnego
• Uroczyste zakończenie sezonu Sekcji Pływackiej 08.06.2021r.
LIPIEC:
• Trening indywidualny
SIERPIEŃ
• Letni obóz pływacki wprowadzający w sezon 2021/2022

*w zależności od sytuacji epidemiologicznej

Rodzaj zajęć Cena
90-minutowe 46 zł
45-minutowe 30 zł

Kto może uczestniczyć w zajęciach Sekcji?

Na swoje treningi zapraszamy każde dziecko w wieku od sześciu do czternastu lat, które lubi spędzać aktywnie wolny czas. Wystarczy przyjść i spróbować swoich sił!

Zapisy przez Biuro Obsługi Klienta Swim Test: 12 410 98 50

25m chłopcy

Wiek Styl dowolny Styl grzbietowy Styl motylkowy Styl klasyczny
6 lat 30,89
Wielgus
Wojciec
h (2014)
29,97
Swałdek
Adrian
(18.12.2016)
7 lat 22,46
Wielgus
Wojciech
(18.10.2015)
24,75
Swałdek
Adrian
(25.11.2017)
 28,70
Wielgus
Wojciech
(13.12.2015)
8 lat 19,13
Wielgus
Wojciech
(4.12.2016)
22,69
Wielgus Wojciech
(4.12.2016)
 27,56
Kieroński
Marcel
(15.11.2015)
 32,42
Swałdek
Adrian
(9.12.2018)
9 lat 16,57
Kolegowicz
Jakub
(25.10.2015)
20,42
Kolegowicz
Jakub
(22.11.2015)
19,45
Wielgus
Michał
(2014)
23,44
Kolegowicz
Jakub
(25.10.2015)
10 lat 15,58
Kolegowicz
Jakub
(1.06.2016)
20,51
Nogieć Leon
(1.06.2016)
19,08
Caba
Stanisław
(12.06.2016)
21,99
Kolegowicz
Jakub
(22.05.2016)
11 lat 15,97
Juszczuk
Antoni
(15.06.2017)
 19,84
Adamczyk
Józef
(2.06.2016)
19,11
Kasprowicz
Julian
(8.04.2017)
24,69
Kafara Konrad
(15.06.2017)
12 lat 15,98
Mazur
Mikołaj
(2015)
19,06
Książek
Stanisław
(8.04.2017)
21,94
Wielgus
Krzysztof
(2015)
13 lat 15,20
Kafara
Łukasz
(30.05.2016)
 17,06
Wielgus
Krzysztof
(30.05.2016)
22,08
Pyczek
Adam
(2015)
21,33
Pyczek
Adam
(2015)
14+  13,44
Kot Krzysztof
(15.06.2017)
14,97
Kafara Łukasz
(15.06.2017)

25 m dziewczyny

Wiek Styl dowolny Styl grzbietowy Styl motylkowy Styl klasyczny
6 lat  31,62
Dejana
Laura
(5.11.2017)
30,12
Baranowska Maria
(4.12.2016)
7 lat  21,62
Chrząszcz
Matylda
(4.12.2016)
24,42
Chrząszcz Matylda
(18.12.2016)
 37,45
Pudełko
Katarzyna
(7.05.2017)
8 lat 18,92
Chrząszcz
Matylda
(25.11.2017)
21,62
Baranowska
Hanna
(25.10.2015)
 24,40
Baranowska
Hanna
(15.11.2015)
 25,54
Baranowska
Hanna
(15.11.2015)
9 lat 17,01
Baranowska
Hanna
(12.06.2016)
20,37
Baranowska
Hanna
(17.04.2016)
21,46
Chrząszcz
Matylda
(9.12.2018)
 26,91
Królikowska
Martyna
(25.10.2015)
10 lat 17,98
Kolegowicz
Jagoda
(2014)
 21,30
Cęcek Joanna
(1.06.2016)
20,28
Chrząszcz
Matylda
(06.04.2019)
11 lat 17,13
Kolegowicz
Jagoda
(2015)
19,96
Kolegowicz
Jagoda
(2015)
23,51
Kolegowicz
Jagoda (2015)
12 lat 15,48
Kolegowicz
Jagoda
(1.06.2016)
 19,60
Jacyno
Natalia
(3.06.2016)
20,09
Morawska
Laura
(2015)
23,68
Szczechowicz
Anna
(2015)
13 lat 15,18
Szymańska
Amelia
(3.06.2016)
 18,29
Szymańska
Amelia
(3.06.2016)
22,22
Grochocińska
Zofia
(2015)
14+  15,54
Grochocińska
Zofia
(1.06.2016)
 17,57
Grochocińska
Zofia
(1.06.2016)

50m chłopcy

Wiek Styl dowolny Styl grzbietowy Styl motylkowy Styl klasyczny
6 lat
7 lat
8 lat  42,67 Wielgus
Wojciech
(18.12.2016)
9 lat  38,25 Kolegowicz
Jakub
(18.10.2015)
 56,35 Rosół
Bartosz
(18.12.2016)
57,74 Kaduła
Kacper
(9.12.2018)
10 lat 36,91
Wielgus
Michał
(18.10.2015)
 44,50
Caba Stanisław
Nogieć Leon
(10.04.2016)
 51,73
Wielgus
Michał
(13.12.2015)
11 lat 34,45
Wielgus Michał
(4.12.2016)
40,97
Juszczuk Antoni
(5.11.2017)
 45,32
Juszczuk
Antoni
(7.05.2017)
47,66
Wielgus
Krzysztof
(2014)
12 lat 31,46
Kafara
Konrad
(7.10.2018)
 39,69
Wielgus Michał
(25.11.2017)
42,49
Wielgus
Krzysztof
(13.12.2015)
13 lat 30,85
Wielgus
Michal
(7.10.2018)
 35,24
Wielgus Krzysztof
(4.12.2016)
39,06
Wielgus
Krzysztof
(10.04.2016)
40,30
Miłosz
Kusy
(20.10.2019)
14+  27,15
Kot Krzysztof
(7.10.2018)
 32,84
Białek Wiktor
(7.10.2018)
30,65
Kot Krzysztof
(06.10.2019)
36,22 Wielgus
Krzysztof
(2.12.2018)

50m dziewczyny

Wiek Styl dowolny Styl grzbietowy Styl motylkowy Styl klasyczny
6 lat
7 lat  53,13 Chrząszcz
Matylda
(18.12.2016)
8 lat  40,12 Chrząszcz
Matylda
(9.12.2018)
 50,91
Chrząszcz
Matylda
(9.12.2018)
9 lat  44,36 Królikowska
Martyna
(4.10.2015)
 59,32
Królikowska
Martyna
(13.12.2015)
10 lat 39,26
Kolegowicz
Jagoda
(2014)
41,29
Królikowska
Martyna
(18.12.2016)
56,63
Kolegowicz
Jagoda
(2014)
11 lat 35,36
Kolegowicz
Jagoda
(2015)
41,61
Nocoń
Milena
(2.12.2018)
 47,94
Jacyno
Natalia
(8.12.2015)
12 lat 35,34
Nocoń
Milena
(20.10.2019)
41,46
Nocoń
Milena
(20.10.2019)
 47,73
Jacyno
Natalia
(10.04.2016)
 47,10
Kraj
Małgorzata
(13.12.2015)
13 lat  33,59
Kolegowicz Jagoda
(26.03.2017)
40,81
Szymańska
Amelia
(4.12.2016)
36,84
Szymańska
Amelia
(22.05.2016)
 46,37
Kolegowicz
Jagoda
(26.03.2017)
14+  31,78
Sobota
Adrianna
(2.12.2018)
 42,49
Morawska
Laura
(7.05.2017)
 41,77
Sobota
Adrianna
(2.12.2018)

100m chłopcy

Wiek Styl dowolny Styl zmienny Styl grzbietowy
6 lat
7 lat
8 lat
9 lat
10 lat 1:46,21 Wielgus Wojtek (2.12.2018)
11 lat  1:19,99
Wielgus
Michał
(18.12.2016)
12 lat 1:21,13
Wielgus
Krzysztof
(21.06.2015)
1:26,58
Kafara
Konrad
(2.12.2018)
13 lat  1:13,60
Wielgus
Krzysztof
(18.12.2016)
 1:22,18
Wielgus
Krzysztof
(12.06.2016)
14+  1:01,42

Krzysztof Kot

1:12,80
Bialek
Wiktor
(2.12.2018)
1:24,81
Bielecki Dymitr
(06.10.2019)

100m dziewczyny

Wiek Styl dowolny Styl zmienny Grzbietowy
6 lat
7 lat
8 lat
9 lat
10 lat
11 lat  1:51,84 Bielecka Otylia (18.06.2017) 1:33,75 Śmiałek Laura (06.10.2019)
12 lat 1:28,16 Szymańska Amelia(21.06.2015) 1:39,89 Kraj Małgorzata (2015)
13 lat 1:27,13
Bielecka Otylia
(06.10.2019)
14+ 1:09,02 Adrianna Sobota  1:21,59 Sobota Adrianna
(7.05.2017)
Swim Test