Scroll Top

PŁYWANIE REKREACYJNE

W Swim Test wiemy, że systematyczne pływanie doskonale wpływa na prawidłową postawę ciała, zapobiega skrzywieniom kręgosłupa oraz hartuje i uodparnia nasz organizm na przeziębienia. Ma również pozytywny wpływ na opóźnianie procesów starzenia. Często jednak przez rutynę dnia codziennego i zmęczenie zapominamy o tej aktywności fizycznej. Dlatego w Swim Test pojawił się pomysł na stworzenie karnetu będącego motorem napędowym do pływania, karnetu dla osób, którym nie zależy na pracy nad techniką pod okiem instruktora lecz swobodnym pływaniu dla relaksu.

Pływanie dowolne jest treningiem, którego intensywność zależy tylko od Ciebie! To Ty wyznaczasz sobie cel w danym dniu, może to być kilka długości przepłyniętych „odkrytą żabką”, dla samej przyjemności pływania lub dystans 1 km stylem dowolnym. Nie ma reguły, ponieważ na tych zajęciach nie pracujesz nad techniką czy wytrzymałością pływacką pod okiem instruktora, ale spędzasz aktywnie wolny czas.

  • Zajęcia trwają 45 min i odbywają się regularnie co tydzień.
  • Są to zajęcia bez instruktora!!
  • Zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych posiadających umiejętności pływackie
  • Podczas zajęć jest maksymalnie 6 osób na torze na basenie przy ul. Grochowskiej oraz 4 osoby na basenie przy ul. Francesco Nullo – jest to uzależnione od szerokości toru.

MBP – ul. Francesco Nullo 23

SMS – ul. Grochowska 20

Telefonicznie:
tel. : 12 410 98 50 / 698 643 704
Osobiście:
ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 19/1, 31-519 Kraków
Mailowo:
info@swimtest.pl

Poprzez formularz kontaktowy

Aktualny regulamin zajęć pływackich obowiązujący od 16.08.2021r. do pobrania  
Szczegóły w załączniku
Swim Test