Scroll Top

INSTRUKTORZY SWIM TEST KORDIAN LACH I SWIM TEST TOUR

Kordian Lach

Założyciel firmy Swim Test. Od wielu lat pracuje w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2015r. Zdobył tytuł doktora z zakresu kultury fizycznej. Ponadto ukończył studia podyplomowe na Uniwersytet Jagiellońskim na kierunku zarządzanie organizacjami sportowymi w UE uzyskując tytuł Managera Sportu. Swoje umiejętności trenerskie i instruktorskie czynnie wykorzystuje zarówno w pracy na uczelni, jak i na zajęciach pływackich organizowanych przez Swim Test. Ogromne doświadczenie sprawia, że każdy uczestnik zajęć staje się miłośnikiem pływania i spędzania czasu wolnego na basenie. Lata doświadczeń, które pozyskał na wielu szkoleniach, studiach podyplomowych o tematyce zarządzania oraz wieloletnia współpraca z Kadrą Polski, z którą brał udział w Olimpiadzie w 1996 r. w Atlancie świadczy o świetnym przygotowaniu zarówno w kwestii merytorycznej nauczania, jak i doskonałym podejściu praktycznym do każdego uczestnika zajęć. Kordian Lach uzyskał w 2009r. Stopień trenera klasy Mistrzowskiej w pływaniu, natomiast w poprzednich latach stopnie instruktora sportu m.in. w kajakarstwie, żeglarstwie, żeglarstwie deskowym. Dodatkowa działalność opiera się na problematyce badawczej oraz wielu publikacjach z zakresu pływania.

ALEKSANDRA LACH

JUSTYNA HYŻAK

ANGELIKA WEJNER

ELŻBIETA BURSZTYN

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor pływania i Aqua Aerobiku. Uwielbia prace z dziećmi, którym chce przekazać swoją pasję do pływania. Na zajęciach nieustannie towarzyszy jej uśmiech i pozytywna dawka energii. Stale podnosi swoje kwalifikację oraz umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach. W wolnej chwili lubi zamienić buty na rolki pędząc w nich przed siebie.

IZABELA KRÓL

KLAUDIA PALAK

KRZYSZTOF ZAWADZKI

KRZYSZTOF CHOŁDA

Magister wychowania fizycznego, trener II klasy w pływaniu. Ma uprawnienia Instruktora Ratownictwa Wodnego, Instruktora Rekreacji w kajakarstwie, sternika jachtowego i płetwonurka II stopnia. Jest też sędzią pływania I klasy. Ponad 30 lat pracuje zawodowo jako instruktor pływania, trener pływania, nauczyciel wychowania fizycznego. W polu jego zainteresowań są: biegi uliczne – przebiegł aż 6 maratonów, pływanie – kilka razy startował w zawodach pływackich MASTERS, triathlon – niezmiennie od 6 lat startuje w zawodach. Oprócz tego w wolnych chwilach uprawia wędrówki górskie i żeglarstwo śródlądowe. Jest wszechstronnym i utalentowanym człowiekiem, którego cenimy w nazym zespole.

MACIEJ MYSZKIEWICZ

MACIEJ PIERA

MIKOŁAJ SZEWCZYK

MILENA WIECZOREK

MONIKA CHOROBIK

NATALIA KWAŚNIEWSKA

Studentka IV roku Wychowania Fizycznego na krakowskim AWF-ie oraz Zarządzania w Turystyce i Sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Instruktor pływania. Od najmłodszych lat związana z firmą Swim Test, gdzie zaszczepiono u niej zamiłowaniem do pływania, w czasie, kiedy była jeszcze kursantką. Kocha sporty wodne jak i zimowe. Jej największymi pasjami są jazda na nartach i podróżowanie. W wolnym czasie prowadzi także zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Jej najbliższym celem jest obronienie tytułów magistra oraz uzyskanie II stopnia trenera pływania, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji i umiejętności w tej dziedzinie.

OLAF ROZWADOWSKI

PATRYCJA GĘBALSKA

PAWEŁ PASTERNIAK

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jest trenerem pływania i instruktorem żeglarstwa oraz nauczycielem informatyki i techniki. Współpracuje z naszą firmą od kilkunastu lat, realizując swoje największe pasje: naukę pływania i żeglarstwo.

SONIA KOWAL

Ukończyła studia Wychowania Fizycznego oraz Fizjoterapię na AWF w Krakowie z tytułem magistra. Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Jej serce najmocniej bije do pływania i siatkówki. Jest instruktorem pływania i cały czas poszerza swoje kwalifikacje, ale możecie ją też zobaczyć podczas meczów siatkówki jako sędzia. Sonia jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Poza sportem lubi słuchać dobrej polskiej muzyki.

Nata

Natalia Kwaśniewska – Jest ona absolwentką kierunku Wychowanie Fizyczne na krakowskim AWFie oraz Zarządzania w Sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie pracuje jako instruktor pływania oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat związana z firmą Swim Test, którego jest wychowanką. To właśnie tam zaszczepiono u niej pasję do sportu i pływania. Posiada 6 letnie doświadczenie w zawodzie instruktora, a w najbliższym czasie planuje uzyskać II stopień trenera pływania. Nieustannie podnosi swoje kompetencje oraz poszerza wiedzę, podejmując się nowych wyzwań zawodowych.

Swim Test