Scroll Top

AKTUALNOŚCI 

Zasady bezpieczeństwa podczas wyjazdów letnich/span>

W SWIM TEST DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO
Obozy organizowane przez Swim Test Tour od zawsze cieszą się powodzeniem i dobrą opinią, ze względu na nasze wypracowane przez lata standardy. Pragniemy zapewnić Państwa, że w tej wyjątkowej sytuacji w jakiej się znajdujemy dopełnimy wszelkich starań by spełnić aktualne wymagania mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się zakażeniom COVID-19 oraz będziemy na bieżąco dopasowywać zasady bezpieczeństwa podczas naszych wyjazdów letnich.

AKTYWNOŚCI PODCZAS OBOZÓW
Program obozów będzie realizowany według naszego pierwotnego planu. Z pewnością planujemy zwiększony nacisk na zajęcia odbywające się na powietrzu w mniejszych grupach . W naszym programie obozowym dominują zajęcia:
rowerowe, biegowe, survivalowe, warsztaty piłkarskie i taneczne, rejsy żeglarskie, gry i zabawy ruchowe na powietrzu.

DYSTANS SPOŁECZNY
• Oznakowanie przypominające o konieczności utrzymywania dystansu społecznego oraz środków bezpieczeństwa i higieny.
• Możliwość zakupu maseczek ochronnych
• Dezynfekcja klamek pokojowych
• Unikanie kontaktów z osobami trzecimi

SCHEMAT UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
• Dostępność środków do odkażania i dezynfekcji rąk w kluczowych punktach w naszych ośrodkach wypoczynkowych (recepcja, jadalnia, wspólne toalety, miejsca spotkań).
• Rygorystyczne protokoły czyszczenia przestrzeni o zwiększonej częstotliwości
użytkowania, tj. wszystkie miejsca publiczne, jadalnia, toalety, windy, przyciski, klamki, klucze do pokoi.

Zadbamy o to by w jak największym stopniu zminimalizować wszelkie ryzyka związane z obecną sytuacją. Wprowadzimy procedury mające na celu ograniczenie zagrożeń związanych ze wspólnymi miejscami dotykowymi poprzez zredukowanie do koniecznego minimum tych powierzchni. W naszych obiektach noclegowych zawsze przykładamy dużą wagę do czystości i w związku z tym będziemy dbać o sprzątanie wspólnych powierzchni dotykowych (klatka schodowa, stoły w jadalni), będziemy regularnie wietrzyć oraz dezynfekować pokoje w trakcie pobytu dzieci. W przypadku narzuconych wytycznych przez rząd nasza kadra będzie wyposażona w odpowiednie środki ochrony – maseczkę zasłaniającą usta i nos, rękawiczki, a w razie potrzeby także przyłbicę.

BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI
• Dostawy towarów (żywności, środków spożywczych, środków chemicznych, kosmetyków) do naszych ośrodków realizowane będą w wyznaczonych do tego strefach. Produkty będą przechowywane osobno zgodnie z daną kategorią. W gastronomii wprowadzone zostały także dodatkowe procedury sanitarne w obszarze kontroli dostaw, magazynowania oraz produkcji. Jednakże dodatkowo wprowadzimy zwiększoną samokontrolę, polegającą na dopilnowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny na kuchni, m. in. czy zastawa stołowa, naczynia, sztućce jak również pozostałe akcesoria są czyszczone i wyparzane w profesjonalnych urządzeniach.
• Stoły oraz obszary wspólne będą regularnie dezynfekowane.
• Dania i napoje podczas posiłków będą serwowane do stolików zgodnie z zaleceniami bezpieczeństwa i higieny.
W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem:
tour@swimtest.pl

Wiemy, że obecna sytuacja może budzić niepokój, jednakże SWIM TEST TOUR zadba o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczestników.

Swim Test