Scroll Top

AKTUALNOŚCI 

Wznowienie zajęć pływackich

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że od niedzieli 7.06.2020 r. wróciliśmy do zajęć pływackich w dotychczasowych terminach na obiekcie SMS przy ul. Grochowskiej oraz Cascada ul. Szuwarowa 1.

Aby uczestniczyć w zajęciach należy przestrzegać zasad związanych z obostrzeniami, które zostały nałożone w związku z wirusem COVID-19. Mail informacyjny z powyższymi zasadami otrzyma każda osoba, której obecność na zajęciach została potwierdzona.

Prosimy o cierpliwość. Skontaktujemy się z każdym z Państwa. W związku z obostrzeniami dot. ilości osób (max. 4 osoby) na torze musimy tworzyć grupy na nowo.

W tworzeniu grup kierujemy się głównie aspektami bezpieczeństwa zarówno w wodzie, jak i w kontekście zagrożenia epidemiologicznego. W związku z tym grupy początkujące, tj. ‘0’ zapraszamy do zajęć po konsultacjach z prowadzącymi instruktorami, jeżeli będziemy mieć pewność, że uczestnicy będą mięli możliwość swobodnego poruszania się w wodzie oraz zmiany miejsca w wodzie.

Państwo korzystający z zajęć w ciągu tygodnia (pon-pt) na basenie przy ul. Grochowskiej, korzystają z innego niż dotychczas wejścia od ul. Rusałek (plan w załączniku).

Osoby uczęszczające na zajęcia w niedzielę, korzystają wciąż z wejścia głównego na basen, tj. od strony orlika.

Trybuny będą całkowicie wyłączone z użytku, dlatego prosimy rodziców o odprowadzenie dzieci na halę basenową i poczekanie poza strefą sanitarną.

Z góry dziękujemy za zastosowanie się do nowych zasad.

Do zobaczenia na basenie!

Swim Test