Scroll Top

KIDS & JUNIORS CAMP

Poziomy cen

Miejsce: Janów Lubeski 

Termin: 8-17.08.2018 r.

Wiek: Wyjazd przeznaczony dla dzieci  od 6 do 15 roku życia.

Marzec-Kwiecień - 1890 zł
Maj - Czerwiec 1990 zł
Lipiec - Sierpień 2090 zł

„Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda!”
Zapraszamy na pełną niezapomnianych przygód zabawę w urokliwej krainie Lasów Janowskich! Obóz letni w Janowie ma charakter rekreacyjny – aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu łączymy z zajęciami edukacyjnymi i treningowymi. Poniżej przedstawiamy krótki opis każdej aktywności:

JAK RYBA W WODZIE
5 treningów pływackich

PRZETRWAJĄ TYLKO NAJLEPSI
Skauting, painball, park linowy, przeprawa bagienna

SENS JAZDY TO PODJAZDY
codzienne wycieczki rekreacyjne

LATO 2018

PŁYWANIE – JAK RYBA W WODZIE

 • 5 treningów z nauki lub doskonalenia pływania na basenie „Otylka” w Janowie. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów i trenerów pływania. Odbywają się w małych, maksymalnie kilkuosobowych grupkach, uczestnicy są przydzielani do odpowiedniej grupie po określeniu poziomu umiejętności pływackich i stopnia „oswojenia z wodą”. Lekcje mają charakter treningowo-zabawowy, ponieważ wierzymy, że wiedza najlepiej przyswaja się, gdy jest fajna. Po prostu!

Jednak każda zabawa musi być prowadzona odpowiedzialnie, dlatego nad naszymi dzielnymi pływakami cały czas czuwają zarówno instruktorzy-wychowawcy, jak i ratownik basenu.

SURVIVAL – PRZETRWAJĄ TYLKO NAJLEPSI

 • Przeprawa terenowo-bagienna czyli przejście przez teren bagienny z przewodnikiem. Potrzebny jest komplet odzieży do zniszczenia (wyrzucenia) gdyż ubranie po „taplanku” w błocie nie będzie się nadawało więcej do użytku.
 • Paintball zajęcia dostosowane są do wieku uczestników (strzelanie do celu lub „pojedynek ogniowy”)Dzieci młodsze strzelają do zająca (pozoranta), który przemyka między drzewami. Dzieci starsze prowadzą „pojedynek ogniowy” do siebie z bezpiecznej odległości. Wtrakcie zajęć wszyscy uczestnicy mają sprzęt ochronny w postaci masek i kombinezonów.
 • Maskowanie i budowa szałasów. W trakcie tych zajęć dzieci dowiedzą się jak się zamaskować w lesie, aby nie być widocznym. Nauczą się też jak zbudować szałas, który ochroni nas przed opadami.
 • „być jak Spiderman” – zabawy na linach polegające na wspinaczce po linowej siatce, wchodzeniu na szczyt drzewa po drabince linowej oraz wspinaczce po specjalnych chwytach. Wszystkie te zajęcia odbywają się pod okiem wyspecjalizowanej kadry i w szelkach asekuracyjnych oraz kaskach.
 •  Olimpiada na wesoło to rywalizacja w niespotykanych konkurencjach, jak np. wyścigi w „wiieloosobowych” spodniach, przeciąganie liny, czy wyścigi na wieloosobowych „nartach”.  Chodzenie na szczudłach i jazda na rowerze z odwrotnie pracującą kierownicą to wspaniała zabawa i próba swoich sił. Przez 3 godziny będziemy się mierzyć ze swoimi słabościami i rywalizować ze sobą.
 • Park linowy- położony w lesie nad zalewem jest jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych w Polsce. Trasy o różnym poziomie trudności sprawiają, że każdy znajdzie cos dla siebie. Wejście na trasę odbywa się po szkoleniu z zasad bezpiecznego korzystania z parku.

ROWERY – SENS JAZDY TO PODJAZDY

Nie ma chyba lepszego sposobu na poznanie okolicy, niż rekreacyjne wycieczki na dwóch kołach! Tutaj również obozowicze zostaną przydzieleni do grupy, która będzie odpowiednia nie tylko do ich wieku, ale także poziomu umiejętności, wytrzymałości i kondycji. Wycieczki jednośladem po Lasach Janowskich to co najmniej kilkadziesiąt kilometrów różnorodnych dróg, ścieżek i szlaków rowerowych. Podczas przejażdżki nie tylko będziemy podziwiać piękno okolicznej przyrody, ale również zapoznamy się z bogatą historią tego regionu.

Każdy z uczestników będzie miał także okazję do podszkolenia swoich umiejętności w takich dziedzinach kolarstwa, jak: technika poruszania się w grupie (aerodynamika jazdy, unikanie zwarcia itd.), jazda po zróżnicowanej nawierzchni (inaczej pedałujesz po asfalcie, a inaczej ciśniesz po leśnej podściółce!).

Oprócz dobrej zabawy, jak zawsze na obozach SWIM TEST nie zapominamy o tym, co jest najważniejsze: bezpieczeństwo. Dlatego w ramach zajęć rowerowych obozowicze w atrakcyjny i przystępny sposób  zapoznają się także z podstawowymi zasadami ruchu drogowego i poznają zagrożenia, jakie czyhają na rowerzystów podczas jazdy z innymi uczestnikami. Mało? Na koniec obozu planowane są jeszcze zawody rowerowe z super nagrodami!

 • Wyprawa rowerowa to wycieczka rowerowa połączona ze zwiedzaniem. Bywa, że przejeżdżamy na wyprawie kilkadziesiąt kilometrów w różnych warunkach terenowych. Nasze wyprawy rowerowe to rekreacyjne wycieczki krajoznawcze po okolicy Janowa. Grupy max. do 15 osób, podzielone według wieku i umiejętności. Kolumnę rowerzystów prowadzi instruktor SWIM TEST. W przypadku młodszych dzieci dodatkowy instruktor zamyka kolumnę.

ZAKWATEROWANIE

województwo lubelskie, miasto położone nad rzeką Białką. Na południe od Janowa Lubelskiego rozciągają się Lasy Janowskie, stanowiące zachodnią część kompleksu leśnego Puszczy Solskiej

Mieszkamy w ośrodku Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Janowie Lubelskim doskonale przystosowanym do pobytu dzieci, w pokojach 2-4 osobowe z łazienkami. Ośrodek ma własną stołówkę z domowymi posiłkami. Oprócz tego na jego terenie znajduje się duży, zalesiony teren z zadaszonym miejscem na ognisko. Ponadto bezpieczne tereny pozwalają na realizację atrakcyjnych wycieczek rowerowych.

ZOBACZ GDZIE MIESZKAMY: http://lasyjanowskie.com

WYŻYWIENIE

– Śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

– Świadczenia rozpoczynamy od kolacji, kończymy śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

CENA OBEJMUJE

 • transfer autokarem Kraków – Janów Lubelski – Kraków
 • całodobową opiekę instruktorską i wychowawczą
 • zakwaterowanie w pokojach 2-4 os. z łazienkami
 • wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • ubezpieczenie NNW
 • zajęcia pływackie
 • zajęcia survivalowe
 • wycieczki rowerowe
 • zajęcia na rolkach
 • sprzęt sportowy

 

CENA NIE OBEJMUJE

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy:

 • przed jej rozpoczęciem – zwrot 100% jest to koszt 2,95% ceny imprezy
 • podczas trwania imprezy – zwrot 100% jest to koszt 1,55% ceny imprezy.

ZOOM NATURY – wycieczka fakultatywna

 • Laboratoria wiedzy  są to pawilony, gdzie w sposób interaktywny dzieci zapoznają się z florą i fauną Polski, oraz wprowadzane są w tematykę ekologiczną związaną m in. z produkcją energii. Poznają też zjawiska pogodowe i mechanizmy nimi sterujące – cena 23 zł (dodatkowo płatne na obozie).

Mapa

Formularz rezerwacyjny

[contact-form-7 id=”516″]
Swim Test