DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY NA NARTACH i SNOWBOARDZIE

Szkolenie narciarsko-snowboardowe skierowane jest do osób chcących doskonalić swoje umiejętności. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli dobierani są do odpowiednich grup umiejętnościowych. Grupa sportowa ma możliwość trenowania na tyczkach. Wyjazdy zaplanowane są w następujących terminach:

WYJAZDY SOBOTONIE

19 grudnia

13 lutego

20 lutego

27 lutego

6 marca

CENA

sobotnie wyjazdy:

pojedynczy wyjazd 165 zł

pakiet 8 wyjazdów: 1080 zł

Wyjazdy odbywają się na różnych stokach. W planach chcemy szusować po stokach Białki Tatrzańskiej, Jurgowa, Kluszkowców. Sezon narciarski zamykamy szkoleniem połączonym z zimowymi zawodami narciarsko-snowboardowymi SWIM TEST.

Opłata obejmuje: opiekę instruktorską, szkolenie narciarskie, ubezpieczenie, transport. Dodatkowo płatne są karnety (przewidywana kwotę będę podawać w piątek przed wyjazdem) oraz posiłek na miejscu.

Ze względu na sytuację związaną z covid-19 czas trwania (możliwość organizowania przerw i korzystania z lokali gastronomicznych) oraz terminy wyjazdów (sytuacja sanitarna oraz funkcjonowanie stoków) mogą ulec zmianie.

Zapisz się

50%

Dane uczestnika

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test