FAMILY CAMP

Poziomy cen

Miejsce: Włochy, Civetta
Apartamenty Valpiccola

Termin: 12-19.01.2019 r.

BILO 1 (4 osobowy) - 752 euro
BILO 2 (4 osobowy) - 856 euro

Apartamenty Valpiccola położone są w Zoldo Alto we włoskich dolomitach. Wyciąg narciarski Civetta to kompleks 23 wyciągów i 80 km tras narciarskich o różnorodnej skali trudności. Znajduje się on 300 metrów od apartamentów. Ogromną popularnością cieszy się oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych. Dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem fachowców zachęcamy do udziału w szkoleniu narciarskim SWIM TEST które przeznaczone jest dla dzieci i dorosłych. Po intensywnej jeździe na stokach czeka na nas relaks w krytym basenie hotelowym znajdującym się tuż obok apartamentów.

szkolenie narciarskie dla dzieci oraz dla dorosłych* nowość

przedszkole narciarskie dla dzieci 4-letnich* nowość

animacja czasu wolnego *nowość

ZIMA 2019

W tym sezonie wprowadzamy dwie nowości: przedszkole narciarskie dla początkujących 4 latków, a także szkolenie dla dorosłych.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach prowadzone jest przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkółki SWIM TEST TOUR. Podczas szkolenia dzieci są pod stałą opieką instruktorów. Grupy liczą max 9 osób. Szkolenie grupowe dotyczy wyłącznie dzieci, które potrafią samodzielnie zjechać ze stoku oraz skorzystać z wyciągu orczykowego oraz krzesełkowego. Osoby szkolone podzielone zostają pierwszego dnia na grupy pod względem wieku i umiejętności. Nauka dzieci początkujących odbywa się wyłącznie w formie przedszkola narciarskiego.
Szkolenie standardowe dla dzieci w wieku 5-13 lat odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:

 • blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje)
 • przerwa obiadowa 12.45-14.00
 • blok popołudniowy 14.00-15.50 ( 2 lekcje ).

Ostatniego dnia odbywa się szkolenie, a także zawody narciarskie dla dzieci.
Cena: 999 zł/os

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Szkolenie narciarskie przeznaczone jest dla najmłodszych dzieci początkujących w wieku  4 lat . Odbywa się przed południem przez 6 dni w tygodniu, przez 3 godziny lekcyjne 10.00-12.45, z krótką przerwą na stoku. Grupa liczy 4-5 osób. Dzieci stawiają pierwsze kroki na nartach. Szkolenie prowadzone jest poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci. W przedszkolu narciarskim dysponujemy animatorem, który również zajmuje się dziećmi i organizuje im czas podczas szkolenia. W miarę dostępności miejsc, do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat.

Cena: 699 zł/os

Szkolenie narciarskie jest obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia, zgodnie z przedziałem wiekowym,  dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat w rezerwacji. W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.

 

NOWOŚĆ W SEZONIE 2018/2019!

Szkolenie dla młodzieży i dorosłych. Odbywa się w godzinach popołudniowych 14.00-16:00. Grupa liczy od 4 do 9 osób. Do grupy zapraszamy osoby chcące podszkolić swoje umiejętności, ale nie początkujące.

Szkolenie dla chętnych. Cena: 349 zł/ tydzień

 

Szkolenie indywidualne z polskim instruktorem na zapytania.

Cena:

40e/1h – jedna osoba do szkolenia;

60e/1h – dwie osoby do szkolenia.

UWAGA!

Osoby, które pierwszy raz jadą z nami na szkolenie narciarskie mają obowiązek uczestniczyć w minimum jednym zimowym wyjeździe sobotnim SWIM TEST . Poniżej podajemy terminy wyjazdów ( zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie SWIM TEST Kordian Lach – Swim Test Tour s.c. M.K.Lach, al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, tel. +48 12 410 98 50, tour@swimtest.pl

www.swimtest.pl ) :

8 i 9 grudzień
15 i 16 grudzień
5 i 6 styczeń
Zawody narciarsko-snowboardowe  2 marca 2019r.

 

* wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu; organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/opiekuna);

* instruktor ma prawo do przeniesienia kursanta do innej grupy szkoleniowej;

* uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć;

* Uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach oraz SWIM TEST Kordian Lach (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach: związanych z działalnością firmy, promocji działalności prowadzonej przez firmę.

 

Uwaga:

program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych oraz potrzeb grupy.

ZAKWATEROWANIE

Obiekt Residence Valpiccola położony jest w alpejskiej dolinie, 2,5 km od miasta Zoldo Alto. Oferuje on kryty basen, centrum odnowy biologicznej oraz duży ogród. Do dyspozycji Gości są apartamenty z własnym wyżywieniem. Każdy z nich zapewnia balkon oraz widoki na szczyt Monte Pelmo.
Ofertę obiektu Valpiccola uzupełnia przechowalnia sprzętu narciarskiego. Stoki narciarskie na zboczach góry Monte Civetta oddalone są o 150 metrów. Wystrój apartamentów nawiązuje do wyglądu tradycyjnych pomieszczeń. Wnętrza zdobią meble z drewna modrzewiowego o ciepłym odcieniu. Każdy apartament dysponuje bezpłatnym WiFi, telewizorem LCD oraz aneksem kuchennym z kuchenką mikrofalową i lodówką.

BILO 1 (dla 4 osób) – składa się z: dużego pokoju gościnnego z sofą, stolika obiadowego i aneksu kuchennego, łóżka małżeńskiego oraz łóżka piętrowego, łazienka, balkonu, TV, sejf.
BILO 2 (5 osób) – składa się z: dużego pokoju gościnnego z sofą, stolika obiadowego i aneksu kuchennego, łazienki, balkonu, TV, sejf, łóżka małżeńskiego oraz z dodatkowego pokoju z łóżkiem.

 

WYŻYWIENIE

możliwość korzystania z restauracji w Hotelu Valgranda (śniadanie 8 euro, obiadokolacja 22 euro)

CENA OBEJMUJE

 • 7 noclegów
 • wi-fi gratis na terenie całego hotelu,
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego,
 • ubezpieczenie KL, koszty ratownictwa, bagaż podróżny
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10zł/os)

CENA NIE OBEJMUJE

 • śniadania (8 euro) i obiadokolacje (22 euro) – możliwość korzystania z restauracji w Hotelu Valgranda
 • dobrowolnego ubezpieczenia OC SKI.
 • obligatoryjnej taksy klimatycznej w wys. 0,50 euro/os./dzień (os. powyżej 13 lat )
 • obligatoryjnego szkolenia narciarsko- snowboardowego dla dzieci
 • możliwość korzystania z hotelowego wellness Spa Dolomia – dla gości zniżka -20%
 • ➢ KARNETU NARCIARSKIEGO
  Osoba dorosła 229 euro
  Junior ( dziecko urodzone po 25.11.2001r. ) – 160 euro
  Child ( dzieci urodzone po 25.11.2009r.) – gratis; przy zakupie karnetu dla dorosłego
  Senior – 206 euro
 • ➢ DOPŁATY:
  100 euro depozyt
  dostępne 3 apartamenty dla zwierząt (dodatkowa opłata 100 euro/7 nocy)
 • karta kwalifikacyjna
 • regulamin obozu
 • zgoda na przetwarzanie danych

Mapa

Formularz rezerwacyjny

13%

Dane dorosłego uczestnika 1

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane dorosłego uczestnika 2

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 1 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 2 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 3 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 4 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test