FAMILY CAMP ze szkoleniem NARCIARSKIM dla DZIECI

Poziomy cen

Miejsce: Włochy, Civetta
Hotel VALGRANDA 4*

Termin: 12-19.01.2019 r.

Wiek: wczasy rodzinne

ZNIŻKI (przy dwóch osobach pełnopłatnych):
dzieci 2-8 lat -50% / dzieci 9-12 lat -30%
osoba dorosła 2090 zł

Hotel Valgranda 4* położony jest w Zoldo Alto we włoskich dolomitach, 300 metrów od kompleksu 23 wyciągów narciarskich Civetta. Tworzą one 80 km tras narciarskich o różnej skali trudności. Ogromną popularnością cieszą się dwie długie trasy (gondola i krzesło) oświetlone w Zoldo otwarte do późnych godzin nocnych (19:00 – 23:00).. . Dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności zachęcamy do udziału w szkoleniu narciarskim SWIM TEST, które przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi.. Po intensywnej jeździe na stokach czeka na nas relaks w krytym basenie oraz wielka uczta podczas wieczornej kolacji.

szkolenie narciarskie dla dzieci oraz dla dorosłych

przedszkole narciarskie dla dzieci 4-letnich

animacje czasu wolnego dla dzieci

ZIMA 2019

FAMILY CAMP to niebanalny program wyjazdu rodzinnego skierowanego do rodzin z dziećmi, nawet z 4-latkami. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom tworzymy niepowtarzalną okazję do udziału w szkoleniu narciarskim z polskimi instruktorami naszej szkoły SWIM TEST TOUR. Podczas Family Camp łączymy wypoczynek w komfortowym hotelu i aktywność fizyczną w pięknych włoskich Dolomitach. Feryjny wypoczynek na stoku łączymy , z nabywaniem i szlifowaniem umiejętności narciarskich pod okiem profesjonalnej kadry.
W tym roku oprócz szkolenia narciarskiego dla dzieci dokładamy nowości – przedszkole narciarskie dla początkujących 4 latków oraz szkolenie dla dorosłych.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach prowadzone jest przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkoły SWIM TEST TOUR. Grupy szkoleniowe liczą od 5 do 9 osób i są pod stałą opieką instruktorów, nawet podczas przerwy obiadowej. Szkolenie grupowe skierowane jest do dzieci, które samodzielnie potrafią korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego oraz samodzielnie potrafią zjechać ze stoku. Dzieci już w pierwszym dniu dopasowane są do odpowiednich grup szkoleniowych (klasyfikacja wiekowa i umiejętnościowa).
Szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku 5-13 lat odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:

 •  blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje)
 •  przerwa obiadowa 12.45-14.00
 •  blok popołudniowy 14.00-15.50 (2 lekcje).
 • Ostatniego dnia odbywa się szkolenie oraz zawody narciarskie dla dzieci.
  Cena: 999 zł/os

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Szkolenie dla naszych najmłodszych uczestników 4-latków. Nauka jazdy na nartach odbywa się wyłącznie w formie przedszkola narciarskiego. Naszą misją jest by dzieci poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci, zdobyły pierwsze doświadczenie z nartami oraz oswoiły się z nowym dla nich otoczeniem i środowiskiem narciarskim. Szkolenie odbywa się przed południem przez 6 dni w tygodniu, przez 3 godziny lekcyjne 10.00-12.45, z krótką przerwą na stoku. W miarę dostępności miejsc do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat.
Cena: 699 zł/os
Szkolenie narciarskie jest obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia, zgodnie z przedziałem wiekowym, dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat w rezerwacji. W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.

SZKOLENIE DLA DOROSŁYCH

Szkolenie dla dorosłych odbywa się w godzinach popołudniowych 14.00-15.50. Grupa liczy od 4 do 9 osób. Do grupy zapraszamy osoby chcące podszkolić swoje umiejętności, ale nie są osobami początkującymi.
Szkolenie dla chętnych. Cena: 399 zł/ tydzień
Szkolenie z jazdy na snowboardzie z polskim instruktorem na zapytanie (w zależności od ilości zgłoszeń).

ANIMACJE CZASU WOLNEGO

program popołudniowych atrakcji dla najmłodszych uczestników

UWAGA

Osoby, które pierwszy raz jadą z nami na szkolenie narciarskie mają obowiązek uczestniczyć w minimum jednym zimowym wyjeździe sobotnim SWIM TEST . Poniżej podajemy terminy wyjazdów ( zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie SWIM TEST Kordian Lach – Swim Test Tour s.c. M.K.Lach, al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, tel. +48 12 410 98 50, tour@swimtest.pl
www.swimtest.pl ) :

 • 8 i 9 grudzień
 • 15 i 16 grudzień
 • 5 i 6 styczeń
 • Zawody narciarsko-snowboardowe 2 marca 2019r.

 

 • wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu; organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/opiekuna)
 • instruktor ma prawo do przeniesienia kursanta do innej grupy szkoleniowej
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach oraz SWIM TEST Kordian Lach (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach: związanych z działalnością firmy, promocji działalności prowadzonej przez firmę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • zakwaterowanie od godziny 16:00, wykwaterowanie do godziny 10.00.
 • Odległość od trasy zjazdowej: 150 m wyciąg gondolowy Pian del Crep, ośrodek narciarski Civetta – Pecol.

Uwaga:
program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych oraz potrzeb grupy.

 • zakwaterowanie od godziny 16:00, wykwaterowanie do godziny 10.00.
 • Odległość od trasy zjazdowej: 150 m wyciąg gondolowy Pian del Crep, ośrodek narciarski Civetta – Pecol.

Uwaga:
program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych oraz potrzeb grupy.

TRASY I WYCIĄGI NARCIARSKIE

Civetta (odległość 22,1 km 30 min) Alleghe, Pescula, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore to 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od 979 – 2100 m n.p.m. Ośrodek narciarski Civetta należy do kompleksu Dolomiti Superski. Wszystkie trasy położone w otoczeniu zjawiskowych dolomitowych szczytów wzbudzają powszechny zachwyt! Ogromną popularnością cieszy się oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych

ZAKWATEROWANIE

Hotel oferuje kryty basen, centrum odnowy biologicznej oraz tradycyjną restaurację. Wszystkie pokoje mają wyłożone parkietem podłogi i wyposażone są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odległość od miejscowości Zoldo Alto wynosi 3 km.
Pokoje urządzone są w klasycznym, alpejskim stylu i wyposażone są w drewniane meble. W każdym z nich znajduje się minibar oraz łazienka. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na góry. Dla gości hotelowych dostępna jest przechowalnia sprzętu narciarskiego.
W spa znajduje się wanna z hydromasażem, sauna i łaźnia turecka. Z krytego basenu można korzystać bezpłatnie.

WYŻYWIENIE

W hotelu serwowane są śniadania i obiadokolacje.
Śniadanie w formie bufetu w hotelu Valgranda obejmuje lokalne sery, wędliny i ciasta. Restauracja serwuje specjały z Veneto i dania kuchni międzynarodowej. Na życzenie dostępne są potrawy bezglutenowe i menu dla dzieci.

CENA ZAWIERA

 • 7 noclegów w pokojach 2-5 os. w hotelu 4*
 • wyżywienie 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje
 • wi-fi gratis na terenie całego hotelu
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego z zamykanymi szafkami
 • parking przed hotelem
 • ubezpieczenie KL, koszty ratownictwa, bagaż podróżny
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10zł/os)

CENA NIE ZAWIERA

 • napojów do obiadokolacji
 • dobrowolnego ubezpieczenia narciarskiego OC SKI
 • obligatoryjnej taksy klimatycznej w wys. 1,5 euro/os./dzień (os. powyżej 12 lat )
 • obligatoryjnego szkolenia narciarskiego dla dzieci (cena zależy od rodzaju szkolenia.)
 • korzystanie z hotelowego wellness Spa Dolomia – dla gości hotelowych zniżka -20%
 • KARNETU NARCIARSKIEGO (z jazdą nocną)
  Osoba dorosła 229 euro
  Junior ( dziecko urodzone po 25.11.2001r. ) – 160 euro
  Child ( dzieci urodzone po 25.11.2009r.) – gratis; przy zakupie karnetu dla dorosłego

DOPŁATY

niewielkie zwierzęta domowe 15 euro/dzień (ograniczona liczba pokoi)

karta kwalifikacyjna

Mapa

Formularz rezerwacyjny

13%

Dane dorosłego uczestnika 1

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane dorosłego uczestnika 2

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 1 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 2 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 3 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 4 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test