FAMILY CAMP ze szkoleniem NARCIARSKIM dla DZIECI

Poziomy cen

Miejsce: Włochy, Livigno
Hotel INTERMONTI 4*

Termin: 12 – 19.01.2019 r. 

Termin: 19 – 26.01.2019 r.

Termin: 26.01 – 02.02.2019 r. 

Transport:dojazd własny

ZNIŻKI (przy dwóch osobach pełnopłatnych):
pierwsze dziecko w wieku 0-4,99 lat gratis, drugie i trzecie dziecko – 50% / w wieku 5-12,99 lat – 50%/ powyżej 13 lat- 10 %.
Pokój Classic - 2389 zł
Pokój Family - 2679 zł

Narciarski raj Livigno to 115 km tras i 30 wyciągów (19 kolejek krzesełkowych, 11 orczyków). Znajduje się w północnej części Włoch w regionie Lombardii. Wspaniale przygotowane trasy zjazdowe, szerokie nartostrady rozciągają się po obu stronach doliny na Mottolino i Carosello. To właśnie sprzyja prowadzeniu szkolenia narciarskiego dla dzieci i dorosłych. Livigno – tak zwany Tybet Europy – znane jest z dobrego nasłonecznienia i idealnych warunków na trasach narciarskich i biegowych oraz ze strefy wolnocłowej i oryginalnego Bombardino!

szkolenie narciarskie dla dzieci oraz dla dorosłych

przedszkole narciarskie dla dzieci 4-letnich

Urozmaicone trasy narciarskie

ZIMA 2019

IDEA FAMILY CAMPU – Family Camp to oferta feryjna skierowana do rodzin, podczas której dajemy możliwość szkolenia z polskimi instruktorami szkółki SWIM TEST TOUR. Family Camp łączy wypoczynek w komfortowym hotelu i aktywność fizyczną w pięknych włoskich Alpach, z nabywaniem i szlifowaniem umiejętności narciarskich pod okiem fachowców.
W tym sezonie wprowadzamy dwie nowości: przedszkole narciarskie dla początkujących 4 latków, a także szkolenie dla dorosłych.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

: Szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach prowadzone jest przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkółki SWIM TEST TOUR pod patronatem Scuola Italiana di Sci. Podczas szkolenia dzieci są pod stałą opieką instruktorów. Grupy liczą od 5 do 9 osób. Szkolenie grupowe dotyczy wyłącznie dzieci, które potrafią samodzielnie zjechać ze stoku oraz skorzystać z wyciągu orczykowego oraz krzesełkowego. Osoby szkolone podzielone zostają pierwszego dnia na grupy pod względem wieku i umiejętności. Nauka dzieci początkujących odbywa się wyłącznie w formie przedszkola narciarskiego.

Szkolenie standardowe dla dzieci w wieku  5-12,99  lat odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:

 • blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje) z krótką przerwą na stoku na przekąskę (w cenie)
 • przerwa obiadowa 12.45-14.00
 • blok popołudniowy 14.00-15.50 ( 2 lekcje )

Ostatniego dnia odbywa się szkolenie,  a także zawody narciarskie dla dzieci.

Cena: 999 zł/os

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Szkolenie narciarskie przeznaczone jest dla najmłodszych dzieci początkujących w wieku 4 lat . Odbywa się przed południem przez 6 dni w tygodniu, przez 3 godziny lekcyjne 10.00-12.45, z krótką przerwą na stoku. Grupa liczy do 5 osób. Dzieci stawiają pierwsze kroki na nartach. Szkolenie prowadzone jest poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci: baby lift, taśma, karuzela, bramki itd. W miarę dostępności miejsc, do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat.
Cena: 699 zł/os
Szkolenie narciarskie jest obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia, zgodnie z przedziałem wiekowym, dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-12,99 lat w rezerwacji. W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.

NOWOŚĆ W SEZONIE 2018/2019!

Szkolenie dla młodzieży i dorosłych. Odbywa się w godzinach popołudniowych 14.00-15.50. Grupa liczy od 4 do 9 osób. Do grupy zapraszamy osoby chcące podszkolić swoje umiejętności, ale nie początkujące.
Szkolenie dla chętnych. Cena: 399 zł/ tydzień
Szkolenie z jazdy na snowboardzie z polskim instruktorem na zapytanie (w zależności od ilości zgłoszeń).
UWAGA!
Osoby, które pierwszy raz jadą z nami na szkolenie narciarskie mają obowiązek uczestniczyć w minimum jednym zimowym wyjeździe sobotnim SWIM TEST . Poniżej podajemy terminy wyjazdów ( zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie SWIM TEST Kordian Lach – Swim Test Tour s.c. M.K.Lach, al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, tel. +48 12 410 98 50, tour@swimtest.pl
www.swimtest.pl ) :

 • 8 i 9 grudzień
 • 15 i 16 grudzień
 • 5 i 6 styczeń
 • Zawody narciarsko-snowboardowe 2 marca 2019r.

 

 • wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu; organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/opiekuna)
 • instruktor ma prawo do przeniesienia kursanta do innej grupy szkoleniowej
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach oraz SWIM TEST Kordian Lach (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach: związanych z działalnością firmy, promocji działalności prowadzonej przez firmę.

Uwaga:
program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych oraz potrzeb grupy.

DODATKOWE INFORMACJE

 • zakwaterowanie od godziny 14.30, wykwaterowanie do godziny 10.00.
 • przydatne informacje odnośnie limitów celnych przypadające na jedną pełnoletnią osobę:
  • produkty tytoniowe: 200 papierosów lub 100 cygaretek lub 50 cygar lub 250 gramów tytoniu do palenia
  • napoje alkoholowe: 1 litr alkoholu i napojów alkoholowych o zawartości alkoholu powyżej 22% alkoholu etylowego nieskażonego lub 2 litry alkoholu i napojów alkoholowych o zawartości alkoholu nieprzekraczającej 22% zawartości alkoholu
  • perfumy i woda toaletowa 3/4 butelki odpowiadającej 30-40 cl
  • kawa 2 kg na osobę

TRASY I WYCIĄGI NARCIARSKIE

ZAKWATEROWANIE

HOTEL INTERMONTI ****

 

POŁOŻENIE: czterogwiazdkowy hotel Intermonti położony jest na obrzeżach kurortu narciarskiego Livigno, w odległości około 2 km od centrum. Cały kompleks hotelowy składa się z czterech sąsiadujących ze sobą budynków. W pobliżu hotelu (200 m) znajduje się wyciąg krzesełkowy Teola, który jest połączony z narciarskim kompleksem Mottolino, składającym się z 30 wyciągów o różnej długości, nachyleniu i stopniu trudności. Mottolino to synonim narciarskich szaleństw w Livigno – znajdziemy tu stoki dla narciarzy, snowboardzistów, ale także szkołę narciarską, przedszkole dla najmłodszych oraz liczne schroniska i miejsca odpoczynku.

Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przed domem. Do centrum jest ok. 1,5 km.

 

ATRAKCJE HOTELU: elegancka restauracja, sala bankietowa, bar, tawerna, basen, centrum odnowy biologicznej – sauna, solarium, jacuzzi, łaźnia parowa, masaże. Bilard, sala zabaw dla dzieci, dyskoteka, taras z leżakami, sklepy wolnocłowe, przechowalnia i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis narciarski,  parking, garaż. Przystanek skibusa, który kursuje co 15 minut od 8.00 do 19.00 znajduje się 20 m od wejścia do budynku i dowozi także do centrum Livigno.


POKOJE I WYPOSAŻENIE

hotel dysponuje 160 przestronnymi, komfortowymi pokojami urządzonymi w alpejskim stylu. Pokoje wyposażone w: TV SAT, telefon, sejf, mini lodówkę, łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów. Część pokoi posiada balkon. Pokoje znajdują się w trzecim i czwartym budynku hotelu. Wszystkie pokoje połączone są budynkiem głównym.

Pokój CLASSIC: dla 2 osób, 14-18 m2, łóżko małżeńskie, łazienka z prysznicem. Niektóre z balkonem.

Pokój CLASSIC: dla 3-5 osób, 25-30 m2, przestronne pomieszczenie z łóżkiem małżeńskim z jedną, dwoma lub maks. 3 dostawkami. Łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów. Niektóre pokoje z balkonem.

Pokój FAMILY: dla 4 do 5 osób, 28-36 m2, jest to pokój składający się 2 osobnych  pomieszczeń, sypialni z łóżkiem małżeńskim i pokoju z 2 lub 3 łóżkami. Łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów. Niektóre z balkonem. Pokoje Family za dopłatą.

Poza tym obiekt posiada strefę wellness z krytym basenem (w cenie), sauną i jacuzzi (w cenie) i solarium (za opłatą). Możliwość skorzystania z masaży za opłatą (w hotelu obok Charme Hotel Alexander). Niemalże każdego wieczoru oferowany jest program rozrywkowy w języku włoskim.

WYŻYWIENIE

śniadania – w formie bufetu, obiadokolacje – serwowane, wybór z menu, dodatkowy bufet sałatkowy.
Możliwe zamówienie dań wegetariańskich.

CENA OBEJMUJE

 • 7 noclegów
 • 2 posiłki dziennie
 • korzystanie z basenu i strefy wellness (sauna, hydromasaż)
 • parking
 • dostęp do internetu Wi-Fi
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( 10 zł/os.)
 • wi-fi gratis na terenie całego hotelu (w zależności od lokalizacji pokoju sygnał może być słabszy albo silniejszy)
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego
 • Łóżeczko dla dziecka (do 2. roku życia) – gratis na życzenie
 • Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność) – gratis, na życzenie
 • Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)
 • sauna i jacuzzi

CENA NIE OBEJMUJE

 • napojów do obiadokolacji
 • obligatoryjnego szkolenia narciarsko- snowboardowego dla dzieci ( 990 PLN/tydz.)
 • obligatoryjnego ubezpieczenia narciarskiego OC SKI; (możliwość dokupienia 40zł/os)

KARNETU NARCIARSKIEGO – skipass 6-dniowy Livigno

 • Child ( dzieci urodzone w i po 2011) – karnet gratis; przy zakupie karnetu dla dorosłego
 • Osoba dorosła – 198 euro
 • Junior ( dziecko urodzone w i po 2003 ) – 122 euro

DOPŁATY

 • garaż 15 euro/noc (do wyczerpania miejsc)
 • zwierzęta akceptowane na wcześniejsze zgłoszenie (opłata 50 euro/tydzień)
 • Keycard 5,- €
 • Solarium – dodatkowo płatne

karta kwalifikacyjna

Mapa

Formularz rezerwacyjny

13%

Dane dorosłego uczestnika 1

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane dorosłego uczestnika 2

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 1 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 2 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 3 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 4 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test