FAMILY CAMP ze szkoleniem NARCIARSKIM dla DZIECI

Poziomy cen

Miejsce: Włochy, Falcade, Hotel MOLINO 4*
San Pellegrino

Termin: 11-20.01.2019 r. /autokar/

Termin: 12-19.01.2019 r. /transport własny/

Termin: 19-26.01.2019 r. /transport własny/

Wiek:rodzinne wczasy

ZNIŻKI (przy dwóch osobach pełnopłatnych):
dzieci 0-2 lat gratis / 2-12 lat – 50% /powyżej 12 lat – 20%
Pokój Standard 2149zł
Pokój De Lux 2379 zł

Ośrodek narciarski Tre Valli od wielu lat słynie jako jeden z najlepszych ośrodków narciarskich we włoskich dolomitach. Około 120km różnorodnych, świetnie przygotowanych tras narciarskich, nowoczesne wyciągi powodują, że narciarze i snowboardziści mają możliwość poznania wielu zakątków tej malowniczej okolicy.
Nasz hotel znajduje się vis a vis wygodnej gondoli (100m), dlatego jeśli masz w swojej Rodzinie dzieci poniżej 4 lat to jest to idealne miejsce dla Ciebie. To tu dzięki wszelkim udogodnieniom możesz wjechać komfortową gondolą na górną stację Le Buse, gdzie znajduje się strefa gastronomiczna (zarówno indoor, jak i outdoor). W tym samym czasie Ty, jak i Twoje dzieci biorące udział w szkoleniu narciarsko-snowboardowym SWIM TEST rozpoczniecie przygodę na wspaniale przygotowanych i różnorodnych trasach zjazdowych. Zachęcamy wszystkich – tych dużym i tych małych – do udziału w szkoleniu, które prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.
Po szaleństwach na stokach San Pellegrino, odpocznij ze swoją Rodziną w komfortowym pokoju, a po południu, gdy Twoje dzieci porwie nasz animator na wspólne zabawy, zrelaksuj się w hotelowym basenie albo barze.Wieczorem natomiast korzystaj ze wspólnych chwil ze swoją Rodziną podczas kolacji przy muzyce granej na żywo.

szkolenie narciarskie dla dzieci oraz dla dorosłych

animacje czasu wolnego dla dzieci

przedszkole narciarskie dla dzieci 4-letnich

ZIMA 2019

FAMILY CAMP to niebanalny program wyjazdu rodzinnego skierowanego do rodzin z dziećmi, nawet z 4-latkami. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom tworzymy niepowtarzalną okazję do udziału w szkoleniu narciarskim z polskimi instruktorami naszej szkoły SWIM TEST TOUR. Podczas Family Camp łączymy wypoczynek w komfortowym hotelu i aktywność fizyczną w pięknych włoskich Dolomitach. Feryjny wypoczynek na stoku łączymy , z nabywaniem i szlifowaniem umiejętności narciarskich pod okiem profesjonalnej kadry.
W tym roku oprócz szkolenia narciarskiego dla dzieci dokładamy nowości – przedszkole narciarskie dla początkujących 4 latków oraz szkolenie dla dorosłych.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach prowadzone jest przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkoły SWIM TEST TOUR. Grupy szkoleniowe liczą od 5 do 9 osób i są pod stałą opieką instruktorów, nawet podczas przerwy obiadowej. Szkolenie grupowe skierowane jest do dzieci, które samodzielnie potrafią korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego oraz samodzielnie potrafią zjechać ze stoku. Dzieci już w pierwszym dniu dopasowane są do odpowiednich grup szkoleniowych (klasyfikacja wiekowa i umiejętnościowa).
Szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku 5-13 lat odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:

 • blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje)
 • przerwa obiadowa 12.45-14.00
 • blok popołudniowy 14.00-15.50 (2 lekcje)
 • Ostatniego dnia odbywa się szkolenie oraz zawody narciarskie dla dzieci.

Cena: 999 zł/os

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Szkolenie dla naszych najmłodszych uczestników 4-latków. Nauka jazdy na nartach odbywa się wyłącznie w formie przedszkola narciarskiego. Naszą misją jest by dzieci poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci, zdobyły pierwsze doświadczenie z nartami oraz oswoiły się z nowym dla nich otoczeniem i środowiskiem narciarskim. Szkolenie odbywa się przed południem przez 6 dni w tygodniu, przez 3 godziny lekcyjne 10.00-12.45, z krótką przerwą na stoku. W miarę dostępności miejsc do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat.

Cena: 699 zł/os

Szkolenie narciarskie jest obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia, zgodnie z przedziałem wiekowym, dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat w rezerwacji. W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.

SZKOLENIE DLA DOROSŁYCH

Szkolenie dla dorosłych odbywa się w godzinach popołudniowych 14.00-15.50. Grupa liczy od 4 do 9 osób. Do grupy zapraszamy osoby chcące podszkolić swoje umiejętności, ale nie są osobami początkującymi.

Szkolenie dla chętnych. Cena: 399 zł/ tydzień

Szkolenie z jazdy na snowboardzie z polskim instruktorem na zapytanie (w zależności od ilości zgłoszeń).

UWAGA

program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych oraz potrzeb grupy.

UWAGA!
Osoby, które pierwszy raz jadą z nami na szkolenie narciarskie mają obowiązek uczestniczyć w minimum jednym zimowym wyjeździe sobotnim SWIM TEST . Poniżej podajemy terminy wyjazdów ( zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie SWIM TEST Kordian Lach – Swim Test Tour s.c. M.K.Lach, al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, tel. +48 12 410 98 50, tour@swimtest.pl
www.swimtest.pl ) :

 • 8 i 9 grudzień
 • 15 i 16 grudzień
 • 5 i 6 styczeń
 • Zawody narciarsko-snowboardowe 2 marca 2019r.

 

 • wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu; organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/opiekuna)
 • instruktor ma prawo do przeniesienia kursanta do innej grupy szkoleniowej
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach oraz SWIM TEST Kordian Lach (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach: związanych z działalnością firmy, promocji działalności prowadzonej przez firmę.

TRASY I WYCIĄGI NARCIARSKIE

Tre Valli to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Europie, posiadający certyfikat Piste Azzurre uprawniający do prowadzenia treningów przygotowujących do Pucharu Świata. Ponad 120 km tras, 26 wyciągów i 5 snowparków, z tego najnowocześniejszy park znajduje się na Passo San Pellegrino.
Passo San Pellegrino
Rolle, Valles, Carezza, Pordoi i Sella – wszystkie te piękne przełęcze otaczają malowniczy ośrodek, jakim jest Passo San Pellegrino. Ośrodek ten dysponuje 20 km tras przeznaczonych do narciarstwa klasycznego, gdzie każda z nich daje możliwość powrotu inną drogą. Znajdziemy tu trasy o różnym poziomie trudności – od niebieskiej Alochet po czarną Campo d’Orso. Passo San Pellegrino oferuje 11 nowoczesnych i szybkich wyciągów narciarskich. Dla miłośników jazdy na jednej desce ośrodek zbudował Easy Snow Park San Pellegrino. Park wyposażony jest w dużą ilość ciekawych obiektów dla snowboardzistów. Odnajdziemy w nim między innymi takie obiekty jak: raile, jumpy, a także w pełni stalowy kink-box. Również fani narciarstwa biegowego odnajdą w Passo San Pellegrino coś dla siebie, bowiem ośrodek dysponuje aż 62 km tras przeznaczonych do tego sportu.
Przebywajac w Tre Valli, warto wybrać się na karuzelę narciarską Sellaronda. Jest to zespół wyciągów oraz połączonych ze sobą tras (60 km) pozwalających na zwiedzenie czterech słynnych przełęczy (Passo Pordoi – Passo Campolongo – Passo Gardena – Passo Sella) w jeden dzień.
Podstawowy skipass obejmuje trzy doliny (trasy Falcade i San Pellegrino są połączone, na Alpe Lusia jest skibus z Moeny do Ronchi ( Moena), jedzie się 10 minut.:
Falcade
Przełęcz San Pellegrino
Alpe Lusia (17,6km dojazd samochode do Moeny i stamtąd dojazd na stoki regionu Alpe Lusia; dojazd )
Dodatkowo w ramach skipass 4+2 – dwa dni do wykorzystania w następujących regionach (tereny Dolomitów Superski):
1. Sextner Dolomiten (odległość 103 km, 2 godz 25 min. ) prawdziwy raj na wschodnim krańcu kompleksu dolomiti superski. Na milośników białego szaleństwa czeka tutaj 77km zapierających dech w piersiach tras, 31 wyciągów
2. Val di Fiemme/Obereggen (odległość 55 km, 1 godz. 8 min) Val di Fiemme nazywany jest przedsionkiem Dolomitów, gdyż to właśnie w tym miejscu zaczynają się monumentalne, charakterystyczne dla tego rejonu góry. W jego skład wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis,Alpe Lusia, Passo Lavazè, Passo Rolle i największe Ski Center Lateme. Region ten to w sumie ponad 140 km dobrze przygotowanych nartostrad. Głównymi miejscowościami rejonu są Cavalese i Predazzo, pozostałe nieco mniejsze to między innymi Stava, Panchià i typowo narciarska lokalizacja – Pampeago. Sezon rozpoczyna się od pierwszych dni grudnia i trwa do początku kwietnia. Stoki położone są na wysokości od 1000 do 2300 m.n.p.m., co gwarantuje pewne warunki śniegowe. Bogata, nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli każdego – od początkujących po zaawansowanych narciarzy
3. San Martino di Castrozza/Passo Rolle (odległość 19,6 km. 25 min) renomowany ośrodek narciarski w północno–wschodniej części regionu Trentino, leżący u stóp pasma górskiego – Pale di San Martino. Łącznie ponad 60 km tras narciarskich.
4. Valle Isarco (odległość 90,7 km 2 godz. 3min.) piękny region narciarski, którego malownicze krajobrazy oraz wspaniała regionalna kuchnia przyciągają wielu miłośników śnieżnych szaleństw spragnionych komfortowego wypoczynku. Valle Isarco/Eisacktal znajduje się w południowym Tyrolu. Region ten tworzą 3 ośrodki narciarskie (Bressanone, Maranza oraz Valles) rozlokowane na trzech wspaniałych górach – Jochtal, Gitschberg, Plose (1414-2512 m n.p.m) – które oplata łącznie ponad 85 km tras narciarskich. Trasy są bardzo zróżnicowane. W zależności od szczytu odnajdziemy tutaj tereny dla najlepszych oraz najbardziej wymagających narciarzy, jak również niestrome i szerokie zbocza dla początkujących fanów dwóch desek i rodzin z dziećmi.
5. Civetta (odległość 22,1 km 30 min) Alleghe, Pescula, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore to 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od 979 – 2100 m n.p.m. Ośrodek narciarski Civetta należy do kompleksu Dolomiti Superski. Wszystkie trasy położone w otoczeniu zjawiskowych dolomitowych szczytów wzbudzają powszechny zachwyt! Ogromną popularnością cieszy się oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych.

ZAKWATEROWANIE

HOTEL MOLINO ****
Położenie: nowoczesny hotel położony w miejscowości FALCADE, w regionie SAN PELLEGRINO na wysokości 1150 m n.p.m. w otoczeniu szczytów Dolomitów w Falcade-Molino przy samym wyciągu na Tre Vali. Odległość do wyciągów narciarskich, nowo wybudowanej gondoli, szkoły narciarskiej i ski serwisu ok. 20 m. Przy stacji gondoli MOLINO będzie się rozpoczynać szkolenie dla dzieci korzystających z fakultatywnego szkolenia narciarskiego/snowboardowego. Jest to niesamowite ułatwienie w przypadku rodzin z dziećmi.

Serwis: restauracja, bar, tawerna, piano bar, sala konferencyjna, winda, centrum odnowy biologicznej – basen kryty ogrzewany (14x8m), sauna, solarium; przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking, garaż (dodatkowo płatny, na wcześniejsze zgłoszenie).

POKOJE I WYPOSAŻENIE

komfortowo wyposażone pokoje (TV SAT, minibar, sejf -płatny dodatkowo) z pełnym węzłem sanitarnym. Typy pokoi – STANDARD 2 os. z możliwością 1 dostawki oraz pokoje DE LUXE 4 os. o podwyższonym standardzie, większość pokoi posiada balkon.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie w Formie HB; śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz 3-daniowe obiadokolacje (bogate przystawki, pierwsze, drugie danie + deser). Napoje dodatkowo płatne. Wieczorami codziennie gra muzyka na żywo przy pianinie.

CENA OBEJMUJE

 • 7 noclegów w pokojach 2-5 os. w hotelu 4*
 • wyżywienie 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje (przystawki i warzywa w formie bufetu)
 • korzystanie z hotelowego wellness (sauna, solarium dodatkowo płatne)
 • wi-fi gratis na terenie całego hotelu
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego
 • ubezpieczenie KL, koszty ratownictwa, bagaż podróżny

CENA NIE OBEJMUJE

 • napojów do obiadokolacji
 • dobrowolnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40zł/os.
 • obligatoryjnej taksy klimatycznej w wys. 1,5 euro/os./dzień (os. powyżej 12 lat )
 • obligatoryjnego szkolenia narciarskiego dla dzieci ( 990 PLN/tydz.)
 • obligatoryjnego ubezpieczenia narciarskiego (możliwość dokupienia 40zł/os)

KARNETU NARCIARSKIEGO – (Tre Vali: Falcade – Alpe Lusia- San Pellegrino):

 • Osoba dorosła – 160 euro
 • Junior ( dziecko urodzone po 30.11.2002r. ) -112 euro
 • Child ( dzieci urodzone po 30.11.2010r.) – gratis; przy zakupie karnetu dla dorosłego.

DOPŁATY

 • garaż 15 euro/dzień, na zapytanie, w miarę dostępności
 • niewielkie zwierzęta domowe 30 euro/dzień
 • sauna dla 1 osoby 20 euro/15 minut, sauna dla 2-4 osób 15 euro/os./15 minut
 • AUTOKAR: W przypadku wyjazdu autokarowego należy doliczyć 450 zł/os. Termin wyjazdu 27.01-05.02.2017. Ilość miejsc ograniczona.

karta kwalifikacyjna

Mapa

Formularz rezerwacyjny

13%

Dane dorosłego uczestnika 1

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane dorosłego uczestnika 2

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 1 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 2 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 3 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 4 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test