FAMILY CAMP ze szkoleniem NARCIARSKIM dla DZIECI

Poziomy cen

Miejsce: Włochy, Falcade, Hotel Felice 2*

Termin: 11-20.01.2019 r. /autokar/ 

Termin: 12-19.01.2019 r. /transport własny/

Termin: 19-26.01.2019 r. /transport własny/

Wiek: rodzinne wczasy

ZNIŻKI (przy dwóch osobach pełnopłatnych):
dzieci do 3 lat – gratis / 4-7 lat – 60% / 8-10 lat -30% / 10-12 lat -10%
1390 zł os. dorosła

Falcade jest jedną z głównych miejscowości w ośrodku narciarskim Tre Valli, który znajduje się w malowniczych Dolomitach w północnej części Włoch. Tre Vali otoczone jest pięknymi krajobrazami masywów Catinaccio, Sassolungo, Pale di San Martino oraz Latemar. 120km różnorodnych tras narciarskich powoduje, że narciarze I snowboardziści mają możliwość poznania wielu zakątków tej okolicy. Ośrodek Tre Vali jest częścią megakompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, który w ramach jednego karnetu oferuje ponad 1200 km tras zjazdowych.

szkolenie narciarskie dla dzieci

przedszkole narciarskie dla dzieci 4-letnich

szkolenie narciarskie dla dorosłych

ZIMA 2019

FAMILY CAMP to niebanalny program wyjazdu rodzinnego skierowanego do rodzin z dziećmi, nawet z 4-latkami. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom tworzymy niepowtarzalną okazję do udziału w szkoleniu narciarskim z polskimi instruktorami naszej szkoły SWIM TEST TOUR. Podczas Family Camp łączymy wypoczynek w komfortowym hotelu i aktywność fizyczną w pięknych włoskich Dolomitach. Feryjny wypoczynek na stoku łączymy , z nabywaniem i szlifowaniem umiejętności narciarskich pod okiem profesjonalnej kadry.

W tym roku oprócz szkolenia narciarskiego dla dzieci dokładamy nowości – przedszkole narciarskie dla początkujących 4 latków oraz szkolenie dla dorosłych.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

:Szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach prowadzone jest przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkoły SWIM TEST TOUR. Grupy szkoleniowe liczą od 5 do 9 osób i są pod stałą opieką instruktorów, nawet podczas przerwy obiadowej. Szkolenie grupowe skierowane jest do dzieci, które samodzielnie potrafią korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego oraz samodzielnie potrafią zjechać ze stoku. Dzieci już w pierwszym dniu dopasowane są do odpowiednich grup szkoleniowych (klasyfikacja wiekowa i umiejętnościowa).

Szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku  5-13  lat odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:

 • blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje)
 • przerwa obiadowa 12.45-14.00
 • blok popołudniowy 14.00-15.50 (2 lekcje)

Ostatniego dnia odbywa się szkolenie oraz zawody narciarskie dla dzieci.

Cena: 999 zł/os

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Szkolenie dla naszych najmłodszych uczestników 4-latków. Nauka jazdy na nartach odbywa się wyłącznie w formie przedszkola narciarskiego. Naszą misją jest by dzieci poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci, zdobyły pierwsze doświadczenie z nartami oraz oswoiły się z nowym dla nich otoczeniem i  środowiskiem narciarskim. Szkolenie odbywa się przed południem przez 6 dni w tygodniu, przez 3 godziny lekcyjne 10.00-12.45, z krótką przerwą na stoku. W miarę dostępności miejsc do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat.

Cena: 699 zł/os

Szkolenie narciarskie jest obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia, zgodnie z przedziałem wiekowym,  dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat w rezerwacji. W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.

SZKOLENIE DLA DOROSŁYCH

Szkolenie dla dorosłych odbywa się w godzinach popołudniowych 14.00-15.50. Grupa liczy od 4 do 9 osób. Do grupy zapraszamy osoby chcące podszkolić swoje umiejętności, ale nie są osobami początkującymi.

Szkolenie dla chętnych. Cena: 399 zł/ tydzień

Szkolenie z jazdy na snowboardzie z polskim instruktorem na zapytanie (w zależności od ilości zgłoszeń).

UWAGA

program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych oraz potrzeb grupy.

UWAGA!
Osoby, które pierwszy raz jadą z nami na szkolenie narciarskie mają obowiązek uczestniczyć w minimum jednym zimowym wyjeździe sobotnim SWIM TEST . Poniżej podajemy terminy wyjazdów ( zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie SWIM TEST Kordian Lach – Swim Test Tour s.c. M.K.Lach, al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, tel. +48 12 410 98 50, tour@swimtest.pl
www.swimtest.pl ) :

 • 8 i 9 grudzień
 • 15 i 16 grudzień
 • 5 i 6 styczeń
 • Zawody narciarsko-snowboardowe 2 marca 2019r.

 

 • wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu; organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/opiekuna)
 • instruktor ma prawo do przeniesienia kursanta do innej grupy szkoleniowej
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach oraz SWIM TEST Kordian Lach (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach: związanych z działalnością firmy, promocji działalności prowadzonej przez firmę.

TRASY I WYCIĄGI NARCIARSKIE

Tre Valli to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Europie, posiadający certyfikat Piste Azzurre uprawniający do prowadzenia treningów przygotowujących do Pucharu Świata. Ponad 120 km tras, 26 wyciągów i 5 snowparków, z tego najnowocześniejszy park znajduje się na Passo San Pellegrino.
Passo San Pellegrino
Rolle, Valles, Carezza, Pordoi i Sella – wszystkie te piękne przełęcze otaczają malowniczy ośrodek, jakim jest Passo San Pellegrino. Ośrodek ten dysponuje 20 km tras przeznaczonych do narciarstwa klasycznego, gdzie każda z nich daje możliwość powrotu inną drogą. Znajdziemy tu trasy o różnym poziomie trudności – od niebieskiej Alochet po czarną Campo d’Orso. Passo San Pellegrino oferuje 11 nowoczesnych i szybkich wyciągów narciarskich. Dla miłośników jazdy na jednej desce ośrodek zbudował Easy Snow Park San Pellegrino. Park wyposażony jest w dużą ilość ciekawych obiektów dla snowboardzistów. Odnajdziemy w nim między innymi takie obiekty jak: raile, jumpy, a także w pełni stalowy kink-box. Również fani narciarstwa biegowego odnajdą w Passo San Pellegrino coś dla siebie, bowiem ośrodek dysponuje aż 62 km tras przeznaczonych do tego sportu.
Przebywajac w Tre Valli, warto wybrać się na karuzelę narciarską Sellaronda. Jest to zespół wyciągów oraz połączonych ze sobą tras (60 km) pozwalających na zwiedzenie czterech słynnych przełęczy (Passo Pordoi – Passo Campolongo – Passo Gardena – Passo Sella) w jeden dzień.
Podstawowy skipass obejmuje trzy doliny (trasy Falcade i San Pellegrino są połączone, na Alpe Lusia jest skibus z Moeny do Ronchi ( Moena), jedzie się 10 minut.:
Falcade
Przełęcz San Pellegrino
Alpe Lusia (17,6km dojazd samochode do Moeny i stamtąd dojazd na stoki regionu Alpe Lusia; dojazd )
Dodatkowo w ramach skipass 4+2 – dwa dni do wykorzystania w następujących regionach (tereny Dolomitów Superski):
1. Sextner Dolomiten (odległość 103 km, 2 godz 25 min. ) prawdziwy raj na wschodnim krańcu kompleksu dolomiti superski. Na milośników białego szaleństwa czeka tutaj 77km zapierających dech w piersiach tras, 31 wyciągów
2. Val di Fiemme/Obereggen (odległość 55 km, 1 godz. 8 min) Val di Fiemme nazywany jest przedsionkiem Dolomitów, gdyż to właśnie w tym miejscu zaczynają się monumentalne, charakterystyczne dla tego rejonu góry. W jego skład wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis,Alpe Lusia, Passo Lavazè, Passo Rolle i największe Ski Center Lateme. Region ten to w sumie ponad 140 km dobrze przygotowanych nartostrad. Głównymi miejscowościami rejonu są Cavalese i Predazzo, pozostałe nieco mniejsze to między innymi Stava, Panchià i typowo narciarska lokalizacja – Pampeago. Sezon rozpoczyna się od pierwszych dni grudnia i trwa do początku kwietnia. Stoki położone są na wysokości od 1000 do 2300 m.n.p.m., co gwarantuje pewne warunki śniegowe. Bogata, nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli każdego – od początkujących po zaawansowanych narciarzy
3. San Martino di Castrozza/Passo Rolle (odległość 19,6 km. 25 min) renomowany ośrodek narciarski w północno–wschodniej części regionu Trentino, leżący u stóp pasma górskiego – Pale di San Martino. Łącznie ponad 60 km tras narciarskich.
4. Valle Isarco (odległość 90,7 km 2 godz. 3min.) piękny region narciarski, którego malownicze krajobrazy oraz wspaniała regionalna kuchnia przyciągają wielu miłośników śnieżnych szaleństw spragnionych komfortowego wypoczynku. Valle Isarco/Eisacktal znajduje się w południowym Tyrolu. Region ten tworzą 3 ośrodki narciarskie (Bressanone, Maranza oraz Valles) rozlokowane na trzech wspaniałych górach – Jochtal, Gitschberg, Plose (1414-2512 m n.p.m) – które oplata łącznie ponad 85 km tras narciarskich. Trasy są bardzo zróżnicowane. W zależności od szczytu odnajdziemy tutaj tereny dla najlepszych oraz najbardziej wymagających narciarzy, jak również niestrome i szerokie zbocza dla początkujących fanów dwóch desek i rodzin z dziećmi.
5. Civetta (odległość 22,1 km 30 min) Alleghe, Pescula, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore to 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od 979 – 2100 m n.p.m. Ośrodek narciarski Civetta należy do kompleksu Dolomiti Superski. Wszystkie trasy położone w otoczeniu zjawiskowych dolomitowych szczytów wzbudzają powszechny zachwyt! Ogromną popularnością cieszy się oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych.

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w Hotelu Felice** w miejscowości Falcade. Korzystamy z pokoi 2-3-4-5-osobowych, każdy z łazienką. Do naszej dyspozycji jest hotelowa sauna, mini spa oraz siłownia (dodatkowo płatne). Ponadto korzystamy z sali dyskotekowej z nagłośnieniem oraz mniejszych sal, w których prowadzimy warsztaty bądź szkolenie z pomocą video-analizy.
Dostępny Skibus, który dowozi gości hotelowych do stacji gondoli MOLINO.

WYŻYWIENIE

Hotel oferuje wyżywienie HB, czyli śniadania w formie bufetu oraz 2-daniowe obiadokolacje (+ deser). Napoje dodatkowo płatne (oprócz wody w karafce).

CENA OBEJMUJE

 • 7 noclegów w pokojach 2-5 os. w hotelu 2* z łazienkami
 • wyżywienie 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje (przystawki i warzywa w formie bufetu)
 • wi-fi gratis na terenie całego hotelu
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego
 • ubezpieczenie KL, koszty ratownictwa, bagaż podróżny
 • pościel i ręczniki

CENA NIE OBEJMUJE

 • napojów do obiadokolacji
 • korzystanie z hotelowej sauny (dodatkowo płatne)
 • dobrowolnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40zł/os.
 • obligatoryjnej taksy klimatycznej w wys. 1,5 euro/os./dzień (os. powyżej 12 lat )
 • obligatoryjnego szkolenia narciarsko- snowboardowego dla dzieci ( 990 PLN/tydz.)
 • obligatoryjnego ubezpieczenia narciarskiego (możliwość dokupienia 40zł/os)
 • prowiantu przy opcji transferu autokarowego

KARNETU NARCIARSKIEGO – (Trevali: Falcade – Alpe Lusia- San Pellegrino):

 • Osoba dorosła – 160 euro
 • Junior ( dziecko urodzone po 30.11.2002r. ) -112 euro
 • Child ( dzieci urodzone po 30.11.2010r.) – gratis; przy zakupie karnetu dla dorosłego

DOPŁATY

 • garaż 15 euro/dzień, na zapytanie, w miarę dostępności
 • niewielkie zwierzęta domowe 30 euro/dzień
 • sauna dla 1 osoby 20 euro/15 minut, sauna dla 2-4 osób 15 euro/os./15 minut

karta kwalifikacyjna

Mapa

Formularz rezerwacyjny

13%

Dane dorosłego uczestnika 1

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane dorosłego uczestnika 2

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 1 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 2 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 3 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 4 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test