FAMILY CAMP ze szkoleniem NARCIARSKIM dla DZIECI

Poziomy cen

Miejsce: Włochy, Civetta
Apartamenty RESIDENCE CIVETTA

Termin: 12-19.01.2019 r.

Transport:dojazd własny

ZNIŻKI (przy dwóch osobach pełnopłatnych):
dzieci 0-2 lata gratis * / dzieci 2-13 lat -50%.
Studio 2-osobowe - 604 euro
Studio 3-osobowe - 675 euro
Studio 4-osobowe - 752 euro
BILO 4-osobowe - 856 euro
BILO 6-osobowe - 966 euro
Apartament 8-osobowy - 1180 euro

Apartamenty Residence Civetta są wspaniałym miejscem do spędzenia zimowego urlopu pośród wyjątkowej przyrody włoskich dolomitów. Apartamenty położone są tuż przy wyciągu narciarskim Civetta, który obejmuje: 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności. Ogromną popularnością cieszą się dwie długie trasy (gondola i krzesło) oświetlone w Zoldo otwarte do późnych godzin nocnych (19:00 – 23:00).. Dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem fachowców zachęcamy do udziału w szkoleniu narciarskim SWIM TEST, które przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi.
Residence Civetta to nie tylko nowoczesne apartamenty ale także sala zabaw dla dzieci z dodatkową salą do gry w piłkarzyki a także sala konferencyjna na spotkania ze znajomymi. Dzięki wszystkim atrakcjom jakie oferuje region Civetta i wyjątkowe apartamenty z pewnością będziesz mieć okazję do tego by połączyć wypoczynek w komfortowych apartamentach z aktywnością fizyczną w pięknych włoskich Alpach.

szkolenie narciarskie dla dzieci oraz dla dorosłych

przedszkole narciarskie dla dzieci 4-letnich

szkolenie narciarskie dla dorosłych

ZIMA 2019

FAMILY CAMP to niebanalny program wyjazdu rodzinnego skierowanego do rodzin z dziećmi, nawet z 4-latkami. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom tworzymy niepowtarzalną okazję do udziału w szkoleniu narciarskim z polskimi instruktorami naszej szkoły SWIM TEST TOUR. Podczas Family Camp łączymy wypoczynek w komfortowym hotelu i aktywność fizyczną w pięknych włoskich Dolomitach. Feryjny wypoczynek na stoku łączymy , z nabywaniem i szlifowaniem umiejętności narciarskich pod okiem profesjonalnej kadry.
W tym roku oprócz szkolenia narciarskiego dla dzieci dokładamy nowości – przedszkole narciarskie dla początkujących 4 latków oraz szkolenie dla dorosłych.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Szkolenie z doskonalenia jazdy na nartach prowadzone jest przez wykwalifikowanych polskich instruktorów szkoły SWIM TEST TOUR. Grupy szkoleniowe liczą od 5 do 9 osób i są pod stałą opieką instruktorów, nawet podczas przerwy obiadowej. Szkolenie grupowe skierowane jest do dzieci, które samodzielnie potrafią korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego oraz samodzielnie potrafią zjechać ze stoku. Dzieci już w pierwszym dniu dopasowane są do odpowiednich grup szkoleniowych (klasyfikacja wiekowa i umiejętnościowa).
Szkolenie narciarskie dla dzieci w wieku 5-13 lat odbywa się codziennie (6 dni) przez 5 godzin lekcyjnych (lekcja trwa 55 minut) według następującego harmonogramu:

 • blok przedpołudniowy 10.00-12.45 (3 lekcje)
 • przerwa obiadowa 12.45-14.00
 • blok popołudniowy 14.00-15.50 (2 lekcje)
 • Ostatniego dnia odbywa się szkolenie oraz zawody narciarskie dla dzieci.

Cena: 999 zł/os

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Szkolenie dla naszych najmłodszych uczestników 4-latków. Nauka jazdy na nartach odbywa się wyłącznie w formie przedszkola narciarskiego. Naszą misją jest by dzieci poprzez zabawę i przy wykorzystaniu infrastruktury dla dzieci, zdobyły pierwsze doświadczenie z nartami oraz oswoiły się z nowym dla nich otoczeniem i  środowiskiem narciarskim. Szkolenie odbywa się przed południem przez 6 dni w tygodniu, przez 3 godziny lekcyjne 10.00-12.45, z krótką przerwą na stoku. W miarę dostępności miejsc do przedszkola narciarskiego może być zapisane także początkujące dziecko w wieku 5 lat.

Cena: 699 zł/os

Szkolenie narciarskie jest obligatoryjne dla uczestników Family Campu. Koszt szkolenia, zgodnie z przedziałem wiekowym,  dolicza się automatycznie do ceny za wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat w rezerwacji. W przypadku większej ilości dzieci w rodzinie, można zrezygnować ze szkolenia maksymalnie jednego dziecka.

SZKOLENIE DLA DOROSŁYCH

Szkolenie dla dorosłych odbywa się w godzinach popołudniowych 14.00-15.50. Grupa liczy od 4 do 9 osób. Do grupy zapraszamy osoby chcące podszkolić swoje umiejętności, ale nie są osobami początkującymi.

Szkolenie dla chętnych. Cena: 399 zł/ tydzień

Szkolenie z jazdy na snowboardzie z polskim instruktorem na zapytanie (w zależności od ilości zgłoszeń).

UWAGA

UWAGA!
Osoby, które pierwszy raz jadą z nami na szkolenie narciarskie mają obowiązek uczestniczyć w minimum jednym zimowym wyjeździe sobotnim SWIM TEST . Poniżej podajemy terminy wyjazdów ( zapisy i dodatkowe informacje w siedzibie SWIM TEST Kordian Lach – Swim Test Tour s.c. M.K.Lach, al. Pokoju 78, 31-564 Kraków, tel. +48 12 410 98 50, tour@swimtest.pl
www.swimtest.pl ) :

 • 8 i 9 grudzień
 • 15 i 16 grudzień
 • 5 i 6 styczeń
 • Zawody narciarsko-snowboardowe 2 marca 2019r.

 

 • wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania sprawnego sprzętu; organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/opiekuna)
 • instruktor ma prawo do przeniesienia kursanta do innej grupy szkoleniowej
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć
 • uczestnicy zajęć, bądź ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Swim Test Tour s.c. Małgorzata i Kordian Lach oraz SWIM TEST Kordian Lach (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach: związanych z działalnością firmy, promocji działalności prowadzonej przez firmę.

TRASY I WYCIĄGI NARCIARSKIE

Civetta (odległość 22,1 km 30 min) Alleghe, Pescula, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore  to 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od  979 – 2100 m n.p.m. Ośrodek narciarski  Civetta należy do kompleksu Dolomiti Superski. Wszystkie trasy położone  w otoczeniu zjawiskowych dolomitowych szczytów wzbudzają  powszechny zachwyt!  Ogromną popularnością cieszy się oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych.

DODATKOWO

Check in po 16:00

Check out przed 9:30

ZAKWATEROWANIE

Apartamenty Residence Civetta znajduje się w centrum miejscowości Zoldo Alto, naprzeciwko kolejki gondolowej Pecol i wyciągu narciarskiego Zoldo, które należą do regionu narciarskiego Dolomiti Superski. Każdy apartament pensjonatu wyposażony jest w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Apartamenty pensjonatu Civetta są tradycyjnie umeblowane i mają drewniane belki stropowe oraz podłogi wyłożone parkietem. Każdy apartament wychodzi na balkon lub patio i dysponuje w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.
zakwaterowanie po 16:00, wykwaterowanie przed 9:30

POKOJE I WYPOSAŻENIE

 • STUDIO 2-osobowe apartamenty mają około 32/34 metrów kwadratowych powierzchni. Są podzielone w następujący sposób: duży pokój dzienny z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stół jadalny, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, duży balkon lub przestrzeń prywatna, łazienka z prysznicem, telewizor LCD, sejf.
 • STUDIO 4-osobowe apartamenty mają około 33/44 metrów kwadratowych powierzchni. Są podzielone w następujący sposób: duży pokój dzienny z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, łóżko piętrowe (w niektórych pokojach znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu), stół jadalny, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, duży balkon lub przestrzeń prywatna, łazienka z prysznicem, telewizor LCD, sejf.
 • STUDIO 3-osobowe apartamenty mają około 32/34 metrów kwadratowych powierzchni. Są podzielone w następujący sposób: duży pokój dzienny z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, łóżko, stół jadalny, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, duży balkon lub przestrzeń prywatna, łazienka z prysznicem, telewizor LCD, sejf.
 • BILO 4-osobowe apartamenty mają około 45/58 metrów kwadratowych powierzchni. Są podzielone w następujący sposób: duży pokój dzienny z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stół jadalny, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, łazienka z prysznicem, sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, duży balkon lub przestrzeń prywatna, telewizor LCD, sejf (w niektórych przypadkach możliwość dołożenia dodatkowego łóżka).
 • BILO 6-osobowe apartamenty mają około 47/50 metrów kwadratowych powierzchni. Są podzielone w następujący sposób: duży pokój dzienny z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stół jadalny, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, łazienka z prysznicem, sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łóżko piętrowe, duży balkon, telewizor LCD, sejf.
 • Apartament – 8-osobowy
  QUARDI: 8-osobowe apartamenty mają około 75 metrów kwadratowych powierzchni. Są podzielone w następujący sposób: duży pokój dzienny z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stół jadalny, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, łazienka z prysznicem, sypialnia z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, dwie nisze sypialne z dwoma pojedynczymi łóżkami, mała antresola, duży balkon z widokiem na oświetlone stoki, telewizor LCD, sejf.

 

WYŻYWIENIE

we własnym zakresie

CENA OBEJMUJE

 • 7 noclegów w pokojach 2-8 os
 • wi-fi gratis
 • przechowalnia sprzętu narciarskiego z zamykanymi szafkami
 • możliwość korzystania z sali z ping-pongiem, piłkarzykami, pokojem dla dzieci, salą konferencyjną (zabrania się jednak jeść i pić w tych salach)
 • ubezpieczenie KL, koszty ratownictwa, bagaż podróżny
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10zł/os)

CENA NIE OBEJMUJE

 • obligatoryjnej taksy klimatycznej w wys. 0,50 euro/os./dzień (os. powyżej 13 lat )
 • obligatoryjnego szkolenia narciarsko- snowboardowego dla dzieci
 • dobrowolnego ubezpieczenia OC SKI.

KARNETU NARCIARSKIEGO

 • Osoba dorosła 229 euro
 • Junior ( dziecko urodzone po 25.11.2001r. ) – 160 euro
 • Child ( dzieci urodzone po 25.11.2009r.) – gratis; przy zakupie karnetu dla dorosłego
 • Senior – 206 euro

DOPŁATY

 • dostęp do pokoi dla rodzin z niewielkim zwierzęciem domowym (na zapytanie, ograniczona liczba takich pokoi)
 • 6 miejsc parkingowych zadaszonych, dostępne także miejsca parkingowe przed apartamentami

karta kwalifikacyjna

Mapa

Formularz rezerwacyjny

13%

Dane dorosłego uczestnika 1

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane dorosłego uczestnika 2

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 1 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 2 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 3 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka

Dane uczestnika 4 dziecko

Opcjonalnie do wyboru bluza lub czapka
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.Szczegóły w załączniku (do pobrania)
Swim Test