Tel: +48 12 410 98 50 | e-mail: info@swimtest.pl
Wyszukaj

KIDS CAMP 6-10LAT 24.06–02.07.2017r Międzybrodzie Bialskie.

SWIM TEST / KIDS CAMP 6-10LAT 24.06–02.07.2017r Międzybrodzie Bialskie

KIDS CAMP

6-10lat

TERMIN: 24.06-02.07.2017
MIEJSCIE: Międzybrodzie Bialskie

CENA

1597 zł 1647 zł 1697 zł
Luty-Kwiecień
Maj
Czerwiec
 

● ROBOTYKA ● PŁYWANIE ● ROLKI
● GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
● WARSZTATY KULINARNE – DZIEWCZYNKI
● PIŁKA NOŻNA – CHŁOPCY

ZAREZERWUJ

Akceptuję regulamin obozu (wymagane)- do pobrania

Program

PŁYWANIE

6 treningów pływackich w zróżnicowanych grupach umiejętnościowych odbywają się na odkrytej pływalni pod okiem trenerów i instruktorów pływania z pedagogicznym wykształceniem. W razie niepogody przeprowadzimy 4 treningi pływackie na krytej pływalni w Żywcu. Treningi organizowane są w grupach na każdym poziomie zaawansowania do 10 osób. Uczestnicy szkolenia biorą udział w videoanalizie, która polega na rejestrowaniu treningu pływackiego, a następnie analizowaniu przedstawionego materiału. Dzięki temu nasi pływacy bardzo szybko zrozumieją różnicę pomiędzy wykonywanym, a oczekiwanym ruchem. Ponadto gwarantujemy czas na wszelkie pytania związane z pływaniem, na które nasi wykwalifikowani instruktorzy z pewnością odpowiedzą.

ROBOTYKA – nowy wymiar edukacji

Warsztaty Robotów to projekt stworzony i realizowany przez młodych inżynierów, którzy próbują zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do nowych technologii, robotyki i programowania. Zajęcia mają na celu w innowacyjny sposób pobudzenie w kursantach kreatywności oraz rozwinięcie umiejętności logicznego myślenia, w sposób jaki w szkole jest nieosiągalny. Na naszych zajęciach to dzieciaki decydują o sposobie rozwiązania postawionego przed nimi problemu, a opiekunowie  starają się ich jedynie  naprowadzać na możliwe, ale nie jedyne rozwiązania.

Działalność Warsztatu polega na organizowaniu zajęć dla dzieci i młodzieży podczas, których kursanci zajmują się konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Zestawy dydaktyczne, z których budowane są roboty to  Lego Wedo – dla dzieci w wieku od 6-8 lat oraz Lego Mindstorms NXT oraz Lego EV3 – od 8 roku życia. Sposób prowadzenia zajęć znacznie odbiega od warunków szkolnych i przybiera formę nowoczesnych warsztatów, w których każdy uczestnik bierze aktywny udział.

Uczniowie w dwuosobowych zespołach  konstruują zdolnego do poruszania się robota, wykorzystując w tym celu schemat budowy. Następnie, gdy robot jest już gotowy za pomocą czujnika ultradźwiękowego (podobnego do czujników parkowania stosowanych w nowoczesnych samochodach). zadaniem uczniów jest zaprogramowanie robota w taki sposób, aby za pomocą czujnika rozpoznawał przeszkody znajdujące się w jego zasięgu.

GIMNASTYKA SPORTOWA

Zajęcia rozwojowe na hali gimnastycznej prowadzone będą przez trenerów, którzy starają się rozpowszechniać pasję do tej dyscypliny sportu.Będziemy uczyć się  rozróżniania i wykonywania zdolności gimnastycznych wymagających bezwładności, prędkości, przyspieszenia i siły.  Podczas zajęć będziemy kłaść nacisk na prawidłową postawę, równowagę oraz ekspresję. Wzmocnimy nasze mięśnie oraz polepszymy samopoczucie i koordynację ruchową. Zajęcia gimnastyczne będą współgrały z zajęciami pływackimi. Pamiętajmy, że silny, gibki, skoczny i wytrzymały zawodnik dużo lepiej radzi sobie w środowisku wodnym.

GRY I ZABAWY SPORTOWE ORAZ ZABAWY INTEGRACYJNE TELETURNIEJE (zagadki, rebusy)

Gry i zabawy uczą poszanowania ustalonych norm społecznych oraz odpowiedzialności za swoje zachowanie w stosunku do sie­bie i do grupy, a także karności i samodyscypliny, które są niezbędne do życia w społeczności. Ponadto mogą rozwijać cechy charakteru przydatne w później­szym, dorosłym życiu, tj. zdecydowanie, odwagę, wiarę we własne siły, pew­ność siebie, ambicję, wytrwałość i wolę walki. Rozwijają także samodzielność, zaradność oraz hartują i uodporniają psychicznie, uczą radości ze zwycięstwa, ale również poradzenia sobie z przegraną lub niepowodzeniami. Zabawy są też doskonałym środkiem odprężającym i łagodzącym napięcia psychiczne i nerwowe, sprzyjają pogodnym i radosnym nastrojom, którym towarzyszą radość, uśmiech, rozluź­nienie i nieskrępowana aktywność.
Gry i zabawy udoskonalają myślenie dziecka, pamięć, uwagę, spostrze­gawczość, orientację, refleks, wyobraźnię oraz inwencję twórczą. Wzbo­gacają skalę przeżyć i przyczyniają się do harmonijnego rozwoju.
Gry i zabawy przyczyniają się do powstania i rozwoju dodatnich cech społecznych u dziecka. Kształtują poczucie przyjaźni i solidarności, wdrażają do karności i dyscypliny. Uczą tolerancji w stosunku do innych dzie­ci.

JAZDA NA ROLKACH

WARSZTATY KULINARNE

Wszyscy uczestnicy zamienią się w młodych kucharzy i nauczą się przyrządzać proste dania na miarę swoich możliwości.Zajęcia odbywają się w grupach kilkuosobowych. Każda grupa ma do dyspozycji pełne „wyposażenie kucharskie”. Po wykonaniu dania dnia wszyscy będą mogli spróbować  swoich kulinarnych wytworów.  Wszystkie przepisy zostaną dzieciom udostępnione by mogły wykazać się nowymi umiejętnościami w domu!

Dopełnienie warsztatów kulinarnych będą zajęcia plastyczne, które tak jak i zabawa są najpowszechniejszą formą ekspresji dziecka. Dzięki nim dzieci poznają, odczuwają i przeżywają piękno otaczającego świata, budzą swoje zainteresowania oraz wrażliwość.
Zajęcia plastyczne przyczyniają się także do rozwoju procesów poznawczych, takich jak spostrzegawczość i wyobraźnia. Nie można pominąć również ćwiczenia sprawności manualnej. Tego typu zajęcia pozwalają dziecku na wyrażanie swoich myśli i przeżyć w sposób spontaniczny i indywidualny.

PIŁKA NOŻNA

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Międzybrodzie Bialskie województwo śląskie w pobliżu Żywca (odniesienie do google maps)

Fantastycznie dostosowany do potrzeb sportu Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Silesia z 2,3,4 i 5-osobowymi pokojami z łazienkami. Posiada halę sportową, kort tenisowy, boisko do siatkówki, siłownię oraz  salę konferencyjną.

ZOBACZ GDZIE MIESZKAMY:   www.silesiaowr.pl

Każdego dnia spożywamy 4 posiłki: śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek.Świadczenia rozpoczynamy od kolacji, kończymy śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

 

Świadczenia i dodatkowe informacje

 • transfer Kraków – Międzybrodzie – Kraków
 • całodobową opiekę instruktorską i wychowawczą
 • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5-osobowych z łazienkami
 • wyżywienie – 4 posiłki
 • ubezpieczenie NNW
 • sprzęt sportowy
 • zajęcia z robotyki
 • zajęcia treningowe z pływania + wstęp na pływalnię
 • zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej
 • warsztaty kulinarne + plastyczne

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy  (wariant RG  2,95% ceny obozu oraz wariant RGS 1,55% ceny obozu ). Zalecamy zakupienie takiego ubezpieczenie w BOK Swim Test lub u dowolnego ubezpieczyciela.

 • strój kąpielowy
 • strój sportowy
 • buty halówki
 • rolki + ochraniacze
 • strój sportowy


NNW Signal Iduna
( suma ubezpieczenia: trwały uszczerbek 10000zł oraz śmierć 5000zł).

Back to Top

SWIM TEST