Tel: +48 12 410 98 50 | e-mail: info@swimtest.pl
Wyszukaj

JUNIORS&Youth CAMP 10-18Lat 30.06-16.07.2017r Jeziora Mazurskie.

SWIM TEST / JUNIORS&Youth CAMP 10-18Lat 30.06-16.07.2017r Jeziora Mazurskie

JUNIORS & Youth CAMP

10-18 lat

TERMIN: 30.06-16.07.2017
MIEJSCIE: Jeziora Mazurskie

CENA

2247 zł 2347 zł 2447 zł
Luty-Kwiecień
Maj
Czerwiec
 

REJS REKREACYJNY Z KURSEM na „Patent Żeglarza Jachtowego”

ZAREZERWUJ

Akceptuję regulamin obozu (wymagane)- do pobrania

Program

REJS to żeglowanie, zwiedzanie oraz imprezy portowe. Mazury to jedno z miejsc zaliczanych do żeglarskiego raju. Niejednokrotnie zabieramy załogę w miejsca, o których nie sposób znaleźć informacji w przewodnikach
Naszą grupę tworzą wyłącznie weseli i towarzyscy skiperzy z kapitalną osobowością i dużym poczuciem humoru
Dla zainteresowanych i tych, którzy mieli już kontakt z żeglarstwem przygotowaliśmy kurs, który pozwoli na doszlifowanie umiejętności praktycznych i teoretycznych potrzebnych do uzyskania patentu żeglarza jachtowego. Dla uczestników rejsu szkoleniowego i również rekreacyjnego przewidujemy cykl wykładów przed rejsem w Krakowie w trakcie roku szkolnego.
Dla zainteresowanych i tych, którzy mieli już kontakt z żeglarstwem przygotowaliśmy kurs, który pozwoli na doszlifowanie umiejętności praktycznych i teoretycznych potrzebnych do uzyskania patentu żeglarza jachtowego. Będziemy manewrować pod żaglami i na silniku, a treściwe i ciekawe wykłady teoretyczne pozwolą na lepsze przyswojenie umiejętności praktycznych. Na pewno nie będziemy się nudzić!

W trakcie obozu prowadzić będziemy szkolenie dla osób , które chciałyby zdobyć lub udoskonalić umiejętności żeglarskie oraz uprawnienia do prowadzenia jachtu żaglowego. Rejs szkoleniowy szczególnie jest dedykowany dla osób które juz wcześniej miały kontakt z żeglarstwem. Oczywiście te osoby które po raz pierwszy będą na łodzi żaglowej również mogą brać w nim udział, jednakże krótki termin obozu i ogrom informacji teoretycznych i praktycznych może nie pozwolić na wystarczające  opanowanie materiału do zdania egzaminu.
Na zakończenie obozu przewidujemy egzamin na stopień żeglarza jachtowego dla osób które ukończyły 14 rok życia. Egzamin będzie obejmował część teoretyczną i praktyczną. Szczegółowe wymagania znajdziesz w załączniku nr 4 ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Żeglujemy i mieszkamy na sprawdzonych i komfortowych jachtach wyposażonych w toalety, kuchnię, messę oraz wszystko co potrzebne do efektownej, przyjemnej i bezpiecznej żeglugi. Dodatkowo, zwykle pływamy flotyllą 2-3 jachtów, co zapewnia znacznie większą zabawę i integrację, niż w przypadku pojedynczych jednostek.

Zapewniamy śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Posiłki przygotowujemy samodzielnie pod okiem instruktorów

 

Świadczenia i dodatkowe informacje

 • opiekę podczas przejazdu PKS
 • podstawowe szkolenie żeglarskie
 • opłaty portowe
 • opiekę instruktorską i wychowawczą 24h
 • ubezpieczenie NNW
 • rejs na jachcie kabinowym z pełnym wyposażeniem żeglarskim (kambuz, silnik, paliwo, akumulatory, sprzęt ratunkowy)
 • pełny serwis jachtów
 • pełne wyżywienie – posiłki przygotowywane przez uczestników pod opieką instruktorów

 • Opłaty za bilet PKS
 • Opłaty za egzamin na patent żeglarza jachtowego
 • Opłat za korzystanie z toalet / pryszniców / umywalek
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy KIT

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy  (wariant RG  2,95% ceny obozu oraz wariant RGS 1,55% ceny obozu ). Zalecamy zakupienie takiego ubezpieczenie w BOK Swim Test lub u dowolnego ubezpieczyciela.

 • strój kąpielowy
 • strój sportowy


NNW Signal Iduna
( suma ubezpieczenia: trwały uszczerbek 10000zł oraz śmierć 5000zł).

Back to Top

SWIM TEST